Як потрапити на дах.

Дахи ваблять своєю недосяжністю, запретностью і висотою. І дійсно, перебувати там досить небезпечно і заборонено офіційно. "Дрібне хуліганство" або "Порушення громадського порядку" - ось реальні статті Кримінального кодексу Російської Федерації, які загрожують мрійникам і таємним заздрісникам птахів. Якщо це вас не зупиняє, то існує кілька способів і хитрощів. Як же все-таки потрапити на дах ? Для початку було б добре запастися курткою-ветровкой, спортивним взуттям, фотоапаратом або/та біноклем і парою (бажано не більше) вірних супутників.
Інструкція
1
Першою перешкодою, що встала у вас на шляху, можуть стати домофони. Тут два рішення проблеми: очікувати мешканця будинку, який гостинно запросить вас у під'їзд, або набрати номер випадкової квартири і попросити відкрити двері (тільки придумайте заздалегідь, що можна сказати вашому абоненту - представитися кур'єром, листоношею, водопровідником, забудькуватим сусідом і т.п. ). Існують також під'їзди, оснащені кодовими замками. Це перешкода легше попереднього. Уважно придивіться до кнопок - часто ті, на які натискають частіше за інших, мають більш гладку і відполіровану поверхню.
2
Якщо ви вкрай сміливі і не боїтеся висоти - скористайтеся пожежною драбиною. Для повної безпеки прихопіть з собою мотузку для страховки. І залишається тільки не дивитися вниз.
3
Останньою невдачею, коли ви вже зайшли в під'їзд і піднялися на останній поверх, може стати замок, що висить на горищних дверей. Не варто засмучуватися, візьміть себе в руки, проаналізуйте ситуацію і придивіться уважніше. Може статися так, що замок висить незакритим на ключ тільки лише для вигляду, або поруч є яка-небудь лазівка. Ніколи не потрібно кидати розпочату на півдорозі.
4
Нарешті забравшись ближче до сонця або зіркам, в залежності від обраного вами часу доби, ведіть себе вкрай обережно. Ходити намагайтеся по стиках листів, щоб не привертати увагу сусідів знизу, і тримайтеся по можливості за що-небудь (виняток становлять проводу) .Не галасуйте, що не смітите, не підходьте близько до країв даху, утримайтеся від розпиття спиртних напоїв, вживання наркотичних засобів і не кидайте вниз різне сміття. Приємного в цьому мало.
5
Зате багато приємного в тому, щоб провести цей час з користю, ну або із задоволенням. Можна милуватися прекрасним видом на місто, на салют, на зірки, фотографувати, засмагати, мріяти і багато чого ще доброго.