Як розганяти батарею.

Кожен власник стільникового телефону знає, що при його першому включенні необхідно як слід зарядітьразрядіть акумуляторну батарею . Але мало хто знає, для чого це робиться. Все дуже просто. Це робиться для того, щоб нова батарея набрала повну ємність в найкращому режимі. Результат: акумулятор довше тримає зарядку.
Інструкція
1
Ще умільці радять раз чи два на місяць проводити повну розрядку батареї. Так, мовляв, вона буде довше служити. Але вся справа в тому, що акумулятори в телефонах різні. І якщо, наприклад, Ni-Mh акумулятори необхідно іноді розряджати повністю, то Li-Ion і Li-Pol акумулятори розряджати до нуля можна!
2
Літієво-іонні (Li-Ion) акумулятори, найпоширеніші на сьогоднішній день, не люблять незарядженого стану. У них немає ефекту пам'яті. Тому їх можна заряджати в будь-якому стані розрядки і тримати в зарядному пристрої як завгодно довго. Такі акумулятори необхідно зберігати тільки в зарядженому вигляді. А для того, щоб вони не втрачали свою ємність, необхідно раз-два на місяць тренувати їх, розганяючи батарею . Вимкніть телефон, вийміть з нього сім-карту та акумулятор, почекайте півгодини.
3
Вставте в телефон сім-карту і акумулятор, підключіть зарядний устройство.Не включаючи самого телефону, включите зарядний пристрій в розетку.
4
Дочекайтеся повної зарядки акумулятора (див. Показник зарядки на дисплеї) і відключіть зарядку.Повторіте перші чотири пункти 2-3 рази.
Корисна порада
Для найкращої роботи Li-Ion акумулятора намагайтеся завжди заряджати його повністю. Якщо ви маєте намір довго не користуватися телефоном, вимкніть його, вийміть сім-карту і акумулятор, і зберігайте їх окремо. При включенні телефону після «простою» виконайте послідовно всі кроки по розгону батареї. При первісному включенні дисплей може і не показувати повну зарядку, бо акумулятор може не набрати повну ємність з першого разу. Необхідно просто проробити зарядку \ розрядку кілька разів.