Як зарядити новий акумулятор.

При покупці нової акумуляторної батареї перевірте дату її виготовлення. Півроку для даного енергетичного блоку - вік граничний. Чи не посоромилися зірвати з новою батареї упаковку і перевірити цілісність корпусу. У разі виявлення будь-яких дефектів, вимагайте замінити акумулятор.
Вам знадобиться
  • вольтметр
  • зарядний пристрій
  • ареометр
Інструкція
1
В числі першочергових завдань стоїть перевірка напруги на клемах батареї, яка повинна бути не нижче 10,8 вольт. Якщо менше, то такий акумулятор вважається які прийшли в непридатність і відновленню, як правило, не підлягає.
2
В тому випадку, коли напруга в межах 12 вольт, для більшої впевненості, ареометром перевіряється щільність електроліту в кожній банці. Вона повинна бути скрізь рівної 1,27 од. Якщо менше, а одиниця зниження щільності електроліту свідчить про шестипроцентного розряді батареї, то в цьому випадку акумулятор треба поставити на підзарядку, з метою доведення щільності вмісту в кожній банці до норми.
3
Коли всі параметри - по напрузі і щільності електроліту, кислотної акумуляторної батареї - витримані, її можна без коливань встановлювати в автомобіль. Такий акумулятор зобов'язаний служити не менше чотирьох-п'яти років.
Корисна порада
Зарядка акумулятора виконується малим струмом, що не перевищує десяту частку його ємності. Для батареї 55 А/годину - максимальний струм дорівнює 5,5 ампер.