Як відкрити капот, якщо порвався трос. Як відкрити капот якщо порвався трос ваз 2109.

Все замки придумані для чесних і порядних людей, і відкрити їх для зловмисника не складає особливих труднощів. І несподівано обірвався трос приводу запірного пристрою моторного відсіку непокоїв чимало водіїв.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - пассатижи.
Інструкція
1
За дрібниці капот автомобіля ніхто з водіїв не відкриває. На то повинні бути вагомі причини. І якщо вони виникли, а тим більше несподівано, так, як на зло, в самий невідповідний момент - замість відкриття замку почувся характерний звук обриву трос а, після чого послідувало вільне переміщення важеля, призначеного для відкривання потрібного замку. Ситуація, чесно кажучи, малоприємна.
2
Але не все так трагічно, як здається на перший погляд. Обрив трос а відбувається досить часто в автомобілях «класичної лінійки» Волзького автозаводу. Причому відбувається він в одному і тому ж місці. Складається враження, що подібна поломка - наслідок недоробок виробника.
3
Якщо автомобіліста спіткала подібна неприємність, необхідно вийти з машини, нахилиться і вивести пассатижами з-під передньої панелі салону, внизу, ліворуч, трос , що відірвався від важеля відкривання капот а. Огляньте його і спробуйте потягнути плоскогубцями сталевий дріт всередині обплетення на себе. Можливо, удача вам посміхнеться, і доступ до моторного відсіку відкриється.
4
Другий варіант подолання виниклої проблеми полягає в тому, що необхідно з капот а за допомогою викрутки витягти ліву пластикову грати припливу зовнішнього повітря в салон. Демонтувавши її обережно, і просунувши в утворився отвір руку, потрібно намацати там трос і потягнути його на себе. В результаті пророблених маніпуляцій капот відкриється.