Як натягнути ремінь ВАЗ 2112. Як натягнути ремінь грм ваз.

Технічний регламент проведення робіт, пов'язаних з обслуговуванням двигуна, передбачає перевірку стану ременя приводу ГРМ після пробігу кожних п'ятнадцяти тисяч кілометрів. В результаті контрольного огляду приймається рішення по ньому (заміни або підтягування).
Вам знадобиться
  • - побутової безмен,
  • - штангенциркуль,
  • - ключ для підтягування ременя ГРМ.
Інструкція
1
Перевірка стану ременя приводу розподілвалів ГРМ здійснюється на остившем двигуні. На підготовчому етапі з двигуна демонтуються декоративна верхня накладка і передня кришка. Потім з автомобіля знімається праве переднє колесо, і машина встановлюється на жорсткій опорі. Після чого необхідно витягти з того ж боку кузова грязезащитний кожух.
2
Далі, провертаючи коленвал двигуна, досліджується ступінь зношеності ременя. В ході візуального огляду зазначеного приводу розподілвалів виявляються сліди механічних і нафтохімічних ушкоджень його цілісності. Неприпустимі будь надрізи і тріщини на його поверхні, або потертості і розшарування корду, і в разі виявлення чогось подібного, він підлягає негайній і невідкладної заміни.
3
Перед тим як приступити до перевірки ступеня натягу ременя, гачок безміна прикріплюється ізолентою до рукояті воротка з набору торцевих головок. І на шківи приводу розподілвалів укладається на ребро металева лінійка.
4
Далі, придавивши ремінь воротком посередині між шківами із зусиллям, рівним 10 кгс, змиритися величина його прогину, яка не повинна перевищувати 5,4 мм. В іншому випадку зазначений параметр доводиться до нормативного переміщенням натяжного ролика.
Корисна порада
Якщо переслідується мета звичайної перевірки цілісності і ступеня натягу ременя приводу розподілвалів двигуна автомобіля ВАЗ 2112, з передньої кришки мотора витягується заглушка, що відкриває доступ для візуального огляду зазначеної деталі.Прі виборі даного способу необхідно брати до уваги те, що величину прогину можна заміряти тільки від краю передньої кришки. Тому заздалегідь визначте відстань від кромки до ременя, і надалі робіть поправку під час описуваної перевірки.