Як привезти авто з Німеччини. привезти автомобіль германии.

Автомобіль деколи є показником рівня життя людини, на який звертають увагу оточуючі. Чим дорожче і солідніше виглядає машина, тим більше відносяться до вас як до представницької особистості. Батьківщиною кращих автомобілів світу є Німеччина. Багато хто б хотіли стати власником Мерседеса, Порше, БМВ або Ауді. А ті, хто вже має такі машини, навряд чи можуть скаржитися на некомфортну їзду, погані характеристики двигуна та інше. Продукція німецького автопрому - це класика жанру, так само, як, наприклад, швейцарські годинники або французьке вино.
Інструкція
1
Так от, щоб стати господарем справжнього німецького автомобіля і привезти його з Німеччини, треба, відповідно, для початку його купити, оформити всі необхідні на нього документи і вже потім вирушати в дорогу назад. Далі вас чекає саме болісне і важке випробування, важче, мабуть, ніж сам безпосередній перегін авто через всю Європу - це митниця.
2
При проході через неї встановлюється розмір мита на машину, який залежить від багатьох факторів, таких як безпосередня вартість автомобіля, об'єм двигуна, тип двигуна (бензиновий або дизельний) і вік, який повинен вписуватися в інтервал від трьох до семи років .
3
Далі йде повна перевірка всіх документів, де величезну роль відіграє людський фактор (на митниці адже люди все-таки працюють). Як правило, час, який ви проведете там, повністю залежить від вашої поведінки. Найголовніше - зберігати спокій, не давати волю емоціям і ввічливо звертатися з митниками. Також слід грамотно заповнювати всі надані паперу: це трохи прискорить процес проходження митного контролю.
4
Далі переганяти машину в Росію, оформляєте всі відповідні папери і ставите її в ГИБДД на облік (досвідчені перегонщики радять везти машину з Німеччини на поромі до Фінляндії, а потім вже в Росію) Самий позитивний момент у купівлі автомобіля за кордоном полягає в тому, що тут купити таку ж машину буде набагато дорожче.