Як купити нерухомість за кордоном.

Зараз дуже популярно купувати нерухомість за кордоном. Набувають житло для можливості виїхати на відпочинок, для постійного проживання. Практично у всіх країнах світу можна купити собі будинок або квартиру приватно.
Інструкція
1
Виберіть країну, в якій ви хотіли б придбати нерухомість . Вивчіть закони про придбання житла в бажаному місці. Не у всіх країнах можна купити нерухомість , будучи приватною особою. Так само не скрізь ви зможете відвідати свою власність, коли захочете. Наприклад, власники житла в Іспанії мають право на отримання візи, що дає можливість перебувати в цій країні до 90 днів раз на півріччя.
2
Подивіться в інтернеті пропозиції ріелторів. Зараз на російських сайтах багато пропозицій не тільки від вітчизняних агентств. Враховуючи зрослий інтерес наших співвітчизників до придбання житла за кордоном, багато закордонні фірми створили сайти російською мовою.
3
Крім сайтів в інтернеті, зарубіжні агентства з нерухомості мають свої філії у великих містах Росії. Дізнайтеся, де вони знаходяться, зробивши запит в посольство обраної вами країни. Відвідайте агентство і розгляньте запропоновані вам варіанти.
4
Якщо ви бажаєте на місці купити собі будинок або квартиру, їдьте в обрану вами країну. Ви зможете визначитися за цінами і подивитися пропозиції в місцевих агентствах з нерухомості. Ніхто не заборонить вам купити житло за оголошеннями в інтернеті або газетах без посередників. Ви зможете безпосередньо поговорити з господарями житла, поторгуватися, розглянути їх пропозиції і обговорити свої.
Корисна порада
Постарайтеся не мати справу з ріелторами - приватниками. Перевіряйте агентства нерухомості. Обов'язково дізнавайтеся, скільки часу вони працюють на ринку.