Як намотати котушку Тесла.

Катушка Тесла , або резонансний трансформатор, по суті являє собою тонкий циліндр з міді, навколо якого намотана обмотка. Його відмітною особливістю, на відміну від інших трансформаторів, є робота в режимі резонансу.
Вам знадобиться
  • журнал, парафін, мідний дріт, трансформатор потужністю 10 кВ, конденсатори, пластикова пляшка 0.6, алюмінієвий дріт, аркуші формату А4, товстий провід, поліетиленова плівка або плівка з фторопласту, пінополістирол
Інструкція
1
Для початку необхідно зробити основу. Візьміть який-небудь журнал. Це можуть бути старі безкоштовні журнали, які кладуть у поштову скриньку. Наприклад, що містить ретельну телепрограму на тиждень. Неважливо. Головне, щоб він не був занадто тонким або занадто товстим. Згорніть його рулоном. Для того, щоб зафіксувати журнал в цьому положенні, обклейте його скотчем. Потім оберніть згорток ще парочкою альбомних аркушів, бажано формату А4, і також закріпіть скотчем. Потім зробіть приблизно 800 витків мідної дротом навколо отриманого каркаса. Для закріплення конструкції використовуйте двосторонній скотч і залийте поверхню парафіном. Природно, тільки після того, як закінчите з дротом. Постарайтеся, щоб шар парафіну був не менше 5 мм. Обмотайте все це поліетиленовою плівкою, можна використовувати плівку для зберігання їжі. Краще якщо ви знайдете плівку з фторопласту. Далі нанесіть спінений пінополістирол. Зрештою, у вас повинен вийти симпатичний циліндр з двома виходами, зверху і знизу.
2
До нижнього виходу приєднаєте, краще припаяти, товстий дріт. Це необхідно для заземлення. Зверху залиште дріт. Циліндр повинен поміститися в невелику пластикову пляшку, приблизно 0.6. Обмотайте її алюмінієвої дротом діаметром 2 мм.
3
В якості харчування використовуйте трансформатор. Потужність не повинна перевищувати 10 кВ, це буде вже небезпечно. Акуратно підберіть конденсатори. Їх можна купити на ринку. У підсумку при підключенні до джерела ви отримаєте блискавки 2-4 см. Для поліпшення результату необхідно вдосконалити ізоляцію. Пролаченний тканина з трансформатора помістіть в керамічну трубку, потім вставте в ще одну, але вже більшу в діаметрі. Поверх зробіть близько 4 витків первинної обмотки мідної шиною. Блискавки можуть досягти 15 см.