Як залишитися в Америці.

Імміграція в Америку для багатьох росіян є синонімом благополуччя і щастя, саме тому значна частина російськомовного населення щорічно атакує посольство США в надії отримати Грін карту або візу. Легально іммігрувати в Америку можна, про лише пройшовши ряд бюрократичних процедур.
Інструкція
1
При бажанні перебратися жити в Сполучені Штати Америки вкрай необхідно добре вивчити англійську мову, так як саме англійською мовою переїхавши до Америки, ви будете спілкуватися з місцевими жителями, з владою, зі своїми роботодавцями.
2
На даний момент існують всілякі курси навчання англійської мови, і в досить короткі терміни при бажанні можна опанувати цією мовою, спілкуватися і розуміти свого співрозмовника, як якщо б це була російська мова.
3
Слід подбати про отримання міжнародних водійських прав, якщо ви збираєтеся мати власний автомобіль і використовувати його в штатах. Найкраще отримати водійські права ще в Росії.
4
Перед від'їздом до Америки необхідно пройти медичну комісію, щоб упевнитися в хорошому стані свого здоров'я, тим більше це буде потрібно для оформлення візи.
5
Наступним вашим кроком буде визначення виду імміграції - прямий або непрямий. По прямій імміграції візу вам можуть видати в посольстві Сполучених Штатів Америки у випадку, якщо ви берете участь у спеціальній існуючою програмою по возз'єднанню сім'ї або ж ви виграли в лотереї Грін Кард.
6
У разі виграшу в лотерею для отримання візи доведеться пройти співбесіду в посольстві США. Його мета - переконатися, що ви маєте необхідний рівень освіти або досвід роботи, маєте в своєму розпорядженні грошовими коштами в потрібному для нормального існування обсязі. До того ж у вас має бути запрошення від роботодавця зі штатів.
7
При непрямої імміграції існують різні варіанти її здійснення. При видачі візи нареченої, жінка повинна вийти заміж протягом часу дії візи. Трапляється й так, що по закінченню контракту, роботодавець пропонує іноземному найманому робітникові залишитися на проживання в Америці . Якщо людина погоджується на таку пропозицію, то він проходить спеціалізовані процедури з отримання статусу жителя з постійним проживанням з працевлаштування.
8
Сім'я в даному випадку так само має право на проживання в Сполучених Штатах Америки. Існують варіанти імміграції в разі необхідності отримати політичний притулок або при релігійних переслідуваннях.
Якщо ви вирішили стати громадянином Сполучених Штатів Америки, ви можете скористатися одним з легальних шляхів імміграції в цю багату і досить гостинну країну.
Інструкція
1
Дівчина може спробувати переїхати жити в США за спеціальною візою нареченої. Для цього добре вивчіть розмовна англійська мова, познайомтеся з майбутнім нареченим за допомогою спеціальних сайтів. Наречений обов'язково повинен бути повноправним громадянином Сполучених Штатів. Саме він згодом подає прохання в організацію Department of Homeland Security. Надалі нареченому доведеться довести, що ваші відносини не є фіктивними: надати спільні фотографії, листи, рахунки за телефонні переговори, свідоцтва друзів і знайомих. Підготуйте пакет документів: діючий закордонний паспорт, 6 фотографій, свідоцтво про народження (апостиль), довідку з поліції про відсутність кримінального минулого. Прийдіть на співбесіду і сплатите консульський збір - 100 доларів. Потім очікуйте дозволу на в'їзд в країну.
2
Ще один спосіб легально отримати можливість переїхати в США - робоча віза. Американський роботодавець подає прохання про найм іноземного працівника і запрошення його в країну. У цьому випадку він ніби стає вашим спонсором. Потім ви отримуєте імміграційну візу і дозвіл жити на території Америки.
3
Непогана можливість для імміграції - відкриття бізнесу в США. Як правило, бізнесмени приїжджають в Сполучені Штати по гостьовій візі, а потім оформляють візу L-1. У цьому випадку у вас вже повинна бути зареєстрована фірма в Росії, яка повинна бути пов'язана з діяльністю вашої ж організації в США. Почати бізнес в Америці коштує дуже дорого, тому що від вас відразу ж зажадають ще й оплати страхового внеску. Віза L-1 дійсна до трьох років, а потім можна оформляти офіційний дозвіл на проживання - грін-карт.
4
Ви також можете стати громадянином США, отримавши статус біженця. Якщо ви зумієте довести, що на батьківщині вас гноблять за релігійними, політичними або національними мотивами, то ви можете попросити притулку в цій країні, а потім стати її офіційним жителем.