Як озвучити текст.

За часів технічного прогресу люди все частіше звертаються до новітніх девайсам і нехтують розвитком ментальним. Ви б раді почитати, але ніколи. Новости-то рідко виходить подивитися по телевізору, тому ви залазите швидко у Всесвітню павутину і вибірково черпаєте потрібну інформацію. Спробуйте проводити з користю час, коли ви знаходитесь в дорозі - не важливо, в особистому або громадському транспорті. Це відмінне місце для читання! Але читання в транспорті псує зір, а за кермом взагалі це зробити невозможно.Наступает епоха аудіокниг, і ви можете перенести будь-яке художнє твір з паперу на звук, вставити навушники у вуха і насолоджуватися цікавими історіями, а може бути вчити іноземні язикі.Ітак, ви можете замовити озвучування книги.
Інструкція
1
Професійні диктори начитають текст і запишуть голосову доріжку в будь-якому зручному для вас форматі. Голоси будуть живі, інтонація ідеальна, але ... Це витратний захід і кожен раз платити за озвучку вам не хочеться.
2
Тоді переходите до креативної частини програми. В інтернеті є безліч програм, які створюють аудіокниги. Принцип їх роботи приблизно однаковий.
3
Для початку запасіться електронною версією книги, яку хочете перевести в звук. Зробити це можна двома способами. Перший і трудомісткий спосіб - це сканування художнього твору. Другий і легкий - пошук шедевра або текст а шедевра в інтернеті і копіювання до себе на комп'ютер.
4
Відкрийте програму озвучки і через головне меню завантажте книгу. Не поспішайте жати кнопку «Озвучити» (назва може бути дещо іншим). На невеликому уривку твору перевірте, чи влаштовує вас голос диктора. Для цього озвучте його і прослухайте. Для коригування голоси скористайтеся функцією настройки голосу і підрегулюйте тембр, швидкість та інші показники.
5
Переходьте до основної частини роботи. Програми, які озвучують текст , не ідеальні і можуть вимовляти деякі слова, а особливо імена, неправильно. Щоб не напружувати свій слух неправильним вимовою, використовуйте функцію Анотація в Microsoft Word. Таким чином, ви створите окремий документ з правильною вимовою проблемних слів. Збережіть його і завантажте в програму.
6
Перед початком запису поділіть книгу на частини, якщо вона велика. Орієнтуйтеся на розмір в 50Кб. У звуковому виконанні це кількість текст а відповідатиме годині звуку.