Як зробити салон автомобіля.

Не секрет, що багато автомобілів, які ледь зійшли з конвеєра, можуть виправдати бажання тільки середньостатистичного потенційного автовласника. В даний час досить багато автолюбителів вдається до різного роду тюнінгу своїх автомобілів. Практично кожна людина, яка займається тюнінгом автомобілів, в першу чергу замислюється про модернізацію його салону .
Інструкція
1
Однією і складових стайлінгу є перетяжка салону . Саме салон в першу чергу впадає в очі і підкреслює індивідуально і вишуканий смак власника авто. Багато автовласників мріють про ексклюзивне салоні зі шкіри. Саме шкіра допомагає зробити інтер'єр автомобіля стильним і респектабельним. Створюється атмосфера багатства і розкоші. Завдяки використанню шкіри різної кольорової гами і способу вичинки, салон можна зробити в будь-якому стилі. Можна підкреслити офіційний, брутальний, ультрамодний і інший стиль.
2
Перетягнути салон шкірою можна самостійно. Для цього тільки знадобляться матеріали і обладнання. Матеріали можна легко знайти в магазині. На даний момент знайти можна будь-який матеріал, навіть самий ексклюзивний. З устаткування можна обійтися тільки швейною машинкою. Ну і природно, потрібно мати невеликий досвід в даній справі. Після того, як все необхідне готове, можна приступати до зняття розмірів. Для цієї мети краще всього зняти стару обшивку з сидінь і по ній зробити всі необхідні виміри. Розміри перекладіть на придбаний матеріал і виріжте. Після цього потрібно правильно зшити нову обшивку. Використовувати найкраще чорні міцні нитки. Якщо виникають проблеми, то можна подивитися, яким чином зшита стара обшивка сидінь. Робити потрібно аналогічно.
3
Крім естетичної функції, шкіряний салон також дуже практичний. За ним не потрібно постійно доглядати. Достатньо раз місяць витирати пил. Шкіра має велику стійкість до температурних перепадів, а також волозі. На даний момент на ринку досить багато різних засобів, які призначені спеціально для догляду за шкіряними виробами. Тому підтримувати красу такого салоново буде не дуже складно.