Як зробити пилосос.

В кожному будинку є пилосос . Поломка пилосос а - справа звичайна, особливо його він не новий. При поломці краще всього придбати новий, але це не кожна людина собі зможе дозволити. Якщо у вас зламався пилосос , то відремонтуйте його самостійно. Ви заощадите пристойну суму грошей.
Інструкція
1
Отже, якщо ваш пилосос включений в мережу, але він не працює, при цьому навіть не видає ніяких звуків, то подивіться проводку. Швидше за все, ток просто не надходить.
2
Досить часто люди зіштовхують з проблемою, яка полягає в тому, що пилосос працює нестабільно. Постійно відбуваються перебої в роботі і іскрить колектор. Щоб вирішити дану проблему, для початку перевірте вугільні щітки. Якщо вони повністю зносилися або зменшилося зусилля пружин, які їх притискають до колектора, то щітки будуть іскрити, тим самим викликаючи перегрів колектора. Допускається тільки іскріння на кромці щітки. Воно повинно бути не більше, ніж нітевід¬ная слабосветящихся лінія. У рідкісних випадках щітки зношуються до пружин. Сталеві пружини починають контактувати з колектором. Зношені щітки необхідно замінити.
3
Для того щоб виконати заміну щіток, зніміть кільце ущільнювача і відверніть гвинти. Відверніть ковпачки, вийміть щітки і встановіть нові. Природно, все це потрібно робити при відключеному харчуванні пилосос а. Нові щітки встановіть скосом проти обертання колектора.
4
Як правило, всі нові щітки потребують притирке до колектора. Після притирання частина колектора повинна стосуватися всієї торцевої площі щітки. Це робиться протягіва¬ніем дрібнозернистої шкурки між щіткою і колектором абразивної стороною шкурки до щітки. Для того щоб не відбувалося сточування кромки, шкурку укладіть таким чином, щоб вона облягала колектор по половині його окружності.
5
Зазори, які знаходяться між ламелями колектора потрібно обов'язково очистити від графітової і мідної пилу. Робиться це за допомогою острозаточенного сірники. Колектор протріть ватою, змоченою бензином. Якщо в результаті роботи колектор стерся так, що ізоляція між ламелями починає виступати над контактною поверхнею цих ламелей, то зрізати виступаючу межламельную ізоляцію на глубі¬ну 0,5 - 1 мм.