Як зробити плиту.

Досить часто автомобілісти намагаються поєднати «не рідні» коробку передач з двигуном. Справа ця непроста. Проте все можна зробити самостійно, необращаясь в сервісний центр. В основному труднощі виникають при виготовленні перехідною плити.
Інструкція
1
Дана технологія вимагає уважного підходу. При виготовленні допускається похибка в соті долі міліметра, інакше буде відбуватися вібрація і порушення всієї конструкції. Перехідна плита повинна мати товщину близько 15 міліметрів.
2
Для початку виготовте центрування із затятим фланцем. Її потрібно буде потім вставляти в отвір в коленвалу з боку маховика. Також центрування необхідно буде прикрутити до коліна замість маховика. На центровке зробіть отвір, яким вона буде вдягатися на шліцьовій первинний вал КПП.
3
Підготуйте пластину. Виріжте її по контуру коробки або двигуна, залежно то того у якої деталі більше діаметр. Після цього можна вирізати середину пластини. Подивіться на центрові втулки або штифти, які знаходяться на двигуні і коробці. Виберете той агрегат, на якому можна центрові отвори просвердлити наскрізь.
4
За обраному агрегату просвердлите отвори під болти кріплення. Але не свердлите центрові отвори. Рассверлите поту під капелюшки в отворах під болти. Найкраще підібрати болти з внутрішнім шестигранником. Поту можна буде зробити меншим діаметром. Конструкція буде набагато жорсткішою.
5
Виготовлене пристрій вмонтовуйте до агрегату. Обов'язково переконайтеся, чи щільно прилягає пластина до агрегату. Надіньте другий агрегат через центрування і все це скріпіть між собою.
6
Через отвори під болти в другому агрегаті просвердлите отвори під різьблення. Наріжте різьбу. Краще всього якщо отвори потрапляють в тіло протилежної агрегату. У цьому випадку потрібно просвердлити отвір і нарізати різьбу в тілі. У плиті зробити потрібно отвір під діаметр болта.
7
Після того, як різьблення готові і болти затягнуті, можна займатися сверлением центрових отворів.
Електрична або газова плита є обов'язковим атрибутом кухні. Її монтаж потрібно здійснювати в суворій відповідності з правилами безпеки. Нюанси створення підключення залежать від моделі плити і від особливостей приміщення.
Інструкція
1
Кухня, в якій буде розміщена плита, варильна поверхня або духова шафа, в обов'язковому порядку повинна бути обладнана системою вентиляції. Сучасні вимоги до безпеки і гігієни житлового приміщення зобов'язують встановлювати витяжку безпосередньо над місцем розміщення плити. Якщо ви не можете дозволити собі установку витяжного блоку, то в обов'язковому порядку обладнайте вікно потужним вентилятором.
2
Якщо ви вбудовуєте плиту в стільницю, то її матеріал повинен бути з жароміцністю не менше 100оС, а товщина не менше 25мм. Якщо з обох боків від плити будуть шафи, то відстань від стінки шафи до краю плити повинно рівняти 15 см, не менше. До стіни самої кухні ця відстань дорівнює 5 см. На жаль, дотримати ці правила часом неможливо, особливо на маленьких кухнях хрущовок і брежневок. Тому між плитою і шафою потрібно прокласти негорючий теплоізоляційний матеріал.
3
Електричну плиту підключайте після перевірки заземлення. Розетка, в яку встромляється шнур плити, повинна вести безпосередньо до електрощитку. Ніяких подовжувачів і перехідників використовувати не можна.
4
Якщо плита газова, то підключати її може і повинен тільки фахівець газової служби. Коли підключення буде завершено, газівник перевіряє герметичність всіх з'єднань і робить відмітку у паспорті встановленого обладнання. Оскільки газ рекомендується перекривати після кожного приготування їжі, кран повинен стояти в доступному для дорослих місці, а його ручка повинна бути легкокерованою. Останній етап установки газової плити - це регулювання полум'я. Воно повинно рівно горіти без жовтих проблисків.
5
Багато сучасних газові плити оснащені електропідпалюванням. У цьому випадку процес установки плити включає в себе і електротехнічні роботи, описані в третьому кроці.