Як прибрати блиск шкіри в фотошоп. Як у фотошопі прибрати блиск на обличчі.

Одна з найчастіших проблем, з якою напевно багато хто стикався, - це жирний блиск шкіри на обличчі людини, яка не красить фотографію. Часто це відбувається тому, що від спалаху фотоапарата утворюються Пересвет і блиск на шкірі, через які шкіра візуально виглядає жирною. Що можна зробити в такому випадку для усунення непотрібного блиск а?
Інструкція
1
Відкрийте в програмі "Фотошоп" потрібне фото. Для наочності як приклад видалення блиск а шкіри тут буде використано фото жінки-боксера після тренування.
2
Виберіть інструмент "Піпетка" (Eye Dropper Tool), який знаходиться на панелі інструментів, і клікніть їм поряд з блискучим ділянкою, щоб вибирати колір, яким буде закрашено це блискуче пляма.
3
Перейдіть на інструмент "Пензель" (Brush Tool) і встановіть для неї настройки: м'яка кисть, діаметр встановіть залежно від розміру блискучого або жирного плями, непрозорість зробіть 15-20%.
4
Також встановіть в панелі інструменту "Кисть" режим накладання "Заміна темним" (Darken).
5
Тепер цієї пензлем починайте зафарбовувати білі плями на шкірі. При цьому час від часу потрібно міняти розмір кисті, а також її колір за допомогою піпетки.
6
Поки що на цьому фото ще залишилися деякі світлі ділянки на обличчі, плечах і руках. Далі можна продовжити тим же способом, але можна також застосувати ще один спосіб позбавлення від світлих плям - за допомогою інструменту "Заплатка" (Patch Tool).
7
Виберіть інструмент "Латка" (Patch Tool) на панелі інструментів.
8
Виділіть блиск на ділянці шкіри на заплатки і перемістіть це виділення на ділянку, якою хочете замінити блиск .
9
Відпустіть кнопку миші і зніміть виділення за допомогою комбінації клавіш Ctrl + D.
10
Результат: на фото не залишається відблисків, пересветов і блискучих ділянок.
11
Також ви можете скористатися й іншими інструментами - "Лікує кисть" і "Штамп" (Clone Stamp Tool), або прибрати відблиски з допомогою команди "розмиття по Гауса" (Gaussian Blur).
Часто трапляється так, що через недосвідченість фотографа або в ситуаціях, коли зйомка ведеться в погано освітленому приміщенні, на обличчі людини на знімку залишаються неприємні відблиски від спалаху або інших освітлювальних приладів. Це сильно псує зображення, але цю недолік можна згодом усунути, користуючись технічними засобами програми Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Завантажуємо зображення. Вибираємо масштаб зображення таким, щоб нам без зусиль можна було розгледіти те місце, на якому ми будемо проводити ретуш. В панелі інструментів знаходимо інструмент Patch Tool (Заплатка). Також на нього можна переключитися, кілька разів натиснувши на клавіатурі Shift + J, - поєднання клавіш, яке буде по черзі активізувати інструменти з набору Healing Tools, серед яких є необхідна нам латочка.
2
Обводимо цим інструментом відблиск, який нам необхідно усунути. Обводити краще з невеликим запасом у поза, щоб після здійснення операції по контуру відблиску не залишилося неприємного білястого обідка. Відпускаємо кнопку миші. Ми виділили ділянку, який необхідно замінити, і тепер потрібно вибрати «ділянку-донор», фрагмент якого зможе заповнити зіпсоване зображення. Ставимо курсор в середину виділеної ділянки і не відпускаючи кнопку миші починаємо рухатися по картинці. Усередині виділення ми бачимо фрагменти нашої фотографії. Зупиняємося на тому місці, яке, як нам здається, могло б замінити собою вихідний фрагмент. Тут необхідно пам'ятати, що швидше за все «далеко ходити» нам не доведеться, звичайно безпосередньо біля забліковавшего місця є область тій же фактури і освітленості, що нам і необхідні.
3
Відпускаємо кнопку миші, і програма автоматично, наскільки можливо, піджене колір і інтенсивність країв «вживлюють» фрагмента до нового місця. З першого разу може вийде не дуже добре, для такої складної операції, бути може, доведеться трохи потренуватися. Але ми завжди зможемо скасувати останню дію, натиснувши Ctrl + Z, або вибравши в меню Edit> Undo (Відмінити останню дію).