Як написати висновок у творі.

Ожегов С.І. визначає твір як вид письмової роботи, заснований на викладі думок і знань автора на задану тему. Твір має структуру, що включає вступ, основну частину і висновок. Висновок - дуже важлива частина твору, здатна «врятувати» або «погубити» ваш твір. Крім того, без укладення твір не може бути завершеним.
Інструкція
1
Перш, ніж писати висновок, ви повинні повністю закінчити з введенням і основною частиною твору. Прочитайте, що у вас вийшло. Якщо тема в основній частині недостатньо розкрита, доопрацювати цей момент.
2
Приступайте до ув'язнення. Прочитайте роботу ще раз. Запишіть свої головні думки на окремому чернетці. Якщо твір написано на чернетці, то головні думки можна вказати на полях олівцем навпроти відповідного абзацу.
3
Тепер попрацюйте з записаними думками. Прочитайте їх. Можна їх просто переформулювати, використовуючи інші слова і дотримуючись логічної послідовності. Можливий варіант, коли на основі виділених основних думок твори можна побудувати більш узагальнені висновки. Цей варіант складніше, але більш творчий і цікавий, а також найбільш виграшний з точки зору оцінки сочіненія.Помніте, що завдання ув'язнення - узагальнити ваші думки і загострити увагу на найважливішому, а також підвести підсумок міркуванням.
4
У висновку повинно бути відображено ставлення автора до розглянутої теми або поставленої проблеми. Однак твір не повинно містити занадто захоплених слів або різкої негативної оцінки негативних сторін. Постарайтеся чітко і лаконічно обґрунтувати свою позицію.
5
Укладайтеся в заявлений обсяг ув'язнення, але робіть це органічно. Тобто пам'ятайте, що висновки повинні бути змістовними, без зайвої води, обов'язкове зв'язок з основною частиною і логічна послідовність викладу.
Зверніть увагу
Обсяг структурних частин повинен складати: Основна частина - приблизно 3/4 від загального обсягу, Введення і висновок - приблизно 1/4 частина від загального обсягу.