Як зайти в налаштування модему.

Більшість сучасних модемів не зливаються з комп'ютером через стандартні кабелі типу USB, тому управління цими пристроями має свої особливості. Стандартний модем підключається до комп'ютера через мережевий кабель Ethernet. Саме тому настройки модему включаються не зовсім стандартним способом.
Інструкція
1
Увімкніть модем в мережу, переконайтеся, що у нього горить індикатор живлення. Потім підключіть модем до комп'ютера в роз'єм мережевої карти. Після цього на панелі модему повинен загорітися індикатор Ethernet. Модем готовий до налаштування.
2
Запустіть будь-який Інтернет-браузер. Версія браузера не має значення, може використовуватися як новітня версія програми, так і найперша версія.
3
Вивчіть документацію, що йде в комплекті з модемом. У ній повинна бути вказана адреса, за яким комп'ютер може зв'язатися з модемом. Крім адреси в інструкції повинен бути вказаний логін і пароль для доступу до інтерфейсу налаштувань модему.
4
Введіть в адресний рядок браузера необхідну адресу. Зазвичай адресу модему має вигляд 192.168.х.у. Цифри х і у змінюються в залежності від різновиду модему. Після цього має відкритися діалогове вікно, в яке необхідно ввести логін та пароль для доступу до модему.
Зверніть увагу
Основні настройки більшості модемів можуть бути прописані за допомогою програми, яка запускається з інсталяційного диска, що йде в комплекті з модемом.Настройкі модему, доступ до яких виробляється даними способом, вельми широкі. У цих налаштуваннях можна встановити тип з'єднання, встановити обмеження швидкості модему, збільшити швидкість, відкривши деякі порти, обмежити кількість клієнтів, що підключаються одночасно (для модемів з функцією бездротового роутера) .В настройках модему можна змінити логін і пароль для доступу до нього.