Як поміняти термостат у ВАЗі. Як поміняти термостат на.

Заміна термостата в системі охолодження двигуна ВАЗ не вимагає від майстра спеціальної підготовки. Справитися з даною процедурою може самостійно будь-який автовласник.
Вам знадобиться
  • Викрутка,
  • силіконова змазка,
  • ємність для зливу антифризу.
Інструкція
1
Перед початком роботи по заміні термостата в системі охолодження двигуна ВАЗ автомобіль необхідно встановити на рівну поверхню. Якщо температура охолоджуючої рідини висока, то треба почекати, поки мотор охолоне.
2
Потім відкрутите в нижній частині радіатора зливну пробку і злийте охолоджуючу рідину в заздалегідь підготовлену ємність. Не забудьте зняти кришку на розширювальному бачку. Після чого переходите до правого боку моторного відсіку і ослабте викруткою три хомута, фіксуючих гумові патрубки на термостаті.
3
Зніміть патрубки з термостата. Сам пристрій видаліть, як непотрібне, а внутрішню поверхню патрубків змастіть невеликою кількістю силіконової змазки. Закінчивши з даною процедурою надіньте патрубки на новий термостат і надійно затягніть хомути на них.
4
Закрутіть пробку в нижній частині радіатора, заповніть систему охолодження двигуна антифризом і запускайте мотор. У міру прогріву машини стежте за станом герметичності, як термостата, так і місць з'єднання з патрубками.