Як змінити інформацію на сайті. Як на своєму сайті змінювати.

Після того як веб-дизайнер створить і помістить сайт на хостингу, багатьох власників таких сайтів ставить у глухий кут питання - як же додати туди що-небудь своє? Дійсно, не всі власники сайтів мають навички HTML-програмування, але будь-якого з них рано чи пізно буде потрібно щось поміняти на своєму сайті , додати інформацію або вставити картинки. Ця інструкція з встановлення шапки для сайту заснована на стандартному шаблоні Ucoz, все, що застосовно до нього, в 95 відсотках випадків застосувати і до будь-якого іншого сайту.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, сайт
Інструкція
1
Перед створенням шапки, створіть картинку для шапки сайту, яка буде залежати тільки від вашої фантазії. Вам потрібно закачати картинку для вашої шапки на хостинг, при закачуванні не забудьте, що назва повинна бути англійською мовою або необхідно вибрати назву типу 1.jpeg, закачування робиться через будь-який файловий менеджер (наприклад FAR Manager).
2
Клацніть правою кнопкою миші по сторінці свого сайту в системі Ucoz. Виберіть «Загальні», далі «Панель управління». Введіть пароль. Після підтвердження правильності пароля, перейдіть в розділ «Дизайн» - «Управління шаблонами».
3
Знайдіть глобальний блок «Верхня частина сайту», знайдіть закачаний файл під назвою 1.jpeg. Якщо ви його не знайшли, вирушайте в «Панель управління» - «Управління дизайном» - «Таблиця стилів CSS». Тут і знайдете свій втрачений файл 1.jpeg.
4
Після того як ви знайдете шуканий файл, відшукайте посилання на файл, який встановлений стандартно на вашому сайті . Замініть посилання на цей стандартний файл, посиланням на свій файл (в даному випадку ето1.jpeg). Перевантажите сторінку і насолоджуйтеся нової шапкою вашого сайту!
5
За таким же принципом, ви можете замінювати будь фон сайту, блоки або весь стиль оформлення. Запам'ятайте! Вам потрібно тільки змінити посилання, не забуваючи зберігати лапки. Якщо з якихось причин у вас змінився номер телефону та електронної пошти, треба просто оновити інформацію у своєму «Особистому кабінеті».
6
Для цього зайдіть в «Особистий кабінет», використовуючи зареєстрований логін і пароль. Потім виберіть розділ під назвою «Налаштування». Введіть нову адресу своєї електронної пошти і номер телефону. Введіть свій поточний пароль і натисніть кнопку «Зберегти».