Як підключити локалку.

Часто користувачі задають питання на рахунок підключення локальної мережі на комп'ютері. У багатьох є комп'ютери, і часом хочеться пограти, наприклад, в ігри один з одним. Локальну мережу на комп'ютері можна підключити дуже швидко. Вам потрібно зробити нескладну процедуру.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Devcon
Інструкція
1
Зайдіть в кнопку «Пуск» вашого комп'ютера. Там виберіть такий розділ, як «Панель управління». Можете спробувати таким чином зайти: «Пуск», потім в «Налаштування» і «Панель управління». Переключіться до класичного вигляду. Цей розділ знаходиться в лівому верхньому кутку. Перед вами відкриється вікно з різними значками. Знайдіть «Мережеве підключення», і відкрийте цей розділ. Натисніть правою кнопкою вашої мишки по порожньому простору. У вікні, яке відкриється перед вами, виберіть у списку пункт «Властивості». Там натисніть на розділ «Підключення до локальної мережі».
2
З'явиться значок. На ньому натисніть правою кнопкою мишки. Виберіть у вікні знову «Властивості». Перед вами відкриється вкладка «Підключення по локальній мережі-властивості». Виділіть за допомогою мишки пункт «Протокол Інтернету (ТСР/IP)». Натисніть потім кнопку з назвою «Властивості». Далі перед вами відкриється наступна опція, де клацніть на вкладку «Використовувати наступний IP-адреса» (поставте там галочку). Далі відзначте галочкою пункт «Використовувати наступні адреси DNS-серверів». Потім заповніть всі налаштування мережі, тобто вкажіть свою IP-адресу, а також маску підмережі і т.д. Скрізь, де потрібно, натисніть кнопку «Ок» для збереження налаштувань. Все підключення налаштоване.
3
Якщо локальна мережа була раніше відключена, тоді можна включити швидко її через командний рядок. Для цього скачайте і встановіть на комп'ютері програму під назвою «Devcon». Це невелика утиліта, яка допоможе вам в підключенні і відключенні різних утиліт. У «Диспетчері пристроїв» подивіться відомості про мережевий карті. Повинна бути довга рядок з буквами і цифрами. Там подивіться, що написано про карту, особливо до першого знака «&». Наприклад, «PCI \ VEN_10EC». Зайдіть в командний рядок і вставте там вираз «devcon.exe enable PCI \ VEN_10EC».