Як упакувати подарунок чоловікові.

В році багато свят, коли вам потрібно дарувати чоловікам подарунки. Такі подарунки краще упаковувати своїми руками якось по-особливому. Не потрібно ніяких романтичних бантів, різних квіточок і намистин. Упаковка для чоловічого подарунка повинна бути суворою і стильною.
Вам знадобиться
  • пакувальний папір,
  • стрічечки,
  • клей
Інструкція
1
немаленькі роль відіграють кольору матеріалів, які ви використовуєте. Вони повинні бути досить стриманими, але одночасно соковитими і глибокими. Тому пакувальний папір візьміть однотонну або з яким-небудь простим візерунком. Розмір паперу повинен бути як мінімум в два рази більше самого подарунка. Папір має бути довгою.
2
Розкладіть перед собою пакувальний папір. З її короткої сторони загніть припуск (в майбутньому він буде рівнятися розміром рукавів вашої упаковки).
3
Потім уздовж довгої сторони паперу зробіть два згину.
4
З того боку, де ви робили припуск, загніть куточки. Вони будуть рукавчиками.
5
Переверніть заготовку, і таким чином рукава вже стали видні.
6
З протилежного боку загніть припуск два рази в напрямку наверх до середини вашої пакувального паперу.
7
В черговий раз переверніть папір і загніть її уголочки. Таким чином ви отримаєте майбутній комір.
8
Складіть упаковку навпіл, при цьому зачіпляються сторону з рукавчиками за куточки коміра.
9
Поверх коміра ви можете пов'язати оригінальний, строгий бантик, з його допомогою частині упаковки будуть триматися набагато міцніше.
10
Так само ви можете зав'язати не простий бантик, а зробити, наприклад, із стрічок краватку чи метелика.
11
Ще краще дозволять скріпити частинки упаковки дірочки, які ви можете зробити діркопробивачем крізь всі шари пакувального паперу поряд з краєм, у коміра, і пов'яжіть стрічку, при цьому зв'яжіть всі верстви упаковки.
12
Вийшла подарункова упаковка у вигляді складеної чоловічої сорочки. Ви можете її прикрасити різними способами. Головне проявити фантазію. Ви, наприклад, можете приклеїти смуги на рукавчики. Або ж можна зробити планку із застібками. Планку виріжте з паперу основного кольору, а гудзики з сріблястою паперу (зі зворотного боку упаковки). Для того щоб гудзики виглядали справжніми, намалюйте на них дірочки простим олівцем, а нитки, якими гудзики здаються пришитими до вашої сорочці, можете малювати простий чорною ручкою.
13
Останнім штрихом може стати кишеньку з цієї ж пакувального паперу. Зверху приклейте однотонну облямівку. Окрасою кишені може послужити така ж гудзик, як і на планці із застібками. В даний кишеню ви можете покласти листівку.