Як відключити від локальної мережі.

До локальної мережі можна не тільки підключатися, а й відключатися. Така необхідність може виникнути в різних ситуаціях. Часто локальна мережа заважає підключенню основного інтернету. Щоб виправити дану ситуацію, потрібно спробувати відключити локальну мережу. Зробити це можна кількома способами.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Devcon
Інструкція
1
Зайдіть в «Пуск», а потім в «Панель управління». Виберіть пункт «Адміністрування». Натисніть «Управління комп'ютером» і «Диспетчер пристроїв», а далі «Мережеві плати». Тут вже у властивостях виберіть таку графу «Це пристрій не використовується». Відключитися від локальної мережі можна так. Зайдіть на комп'ютері в «Пуск». Виберіть розділ під назвою «Панель управління». Серед усіх значків, клацніть по вкладці «Мережеве підключення». Перед вами відкриється вікно, де ви побачите значок «Підключення по локальній мережі ». Якщо там написано «Підключено», можна відключати. Для вчинення цієї дії, по значку натисніть правою кнопкою миші. Відкриється вікно, де виберіть параметр «Відключити».
2
Якщо виникала необхідність у тому, щоб відключити комп'ютер від локальної мережі , можна зробити наступне. Натиснувши на «Пуск» мишкою і виберіть наступні розділи: «Панель управління», далі «Мережа та Інтернет», потім «Центр мережі і загального доступу», ну і «Управління мережевими підключеннями». Клацніть правою кнопкою миші на ту мережу, яку треба відключити. Потім можете виконати одну з таких дій. Якщо підключення бездротове, тоді натисніть на вкладку «Відключення».
3
Можете спробувати скористатися програмою «Dial-a-fix». Скачайте її в інтернеті і встановіть на ваш комп'ютер. Відкрийте і приступайте до роботи. Знайдіть таку опцію «SSL/HTTPS/Cryptography». У ній поставте галочку, а потім натисніть на вкладку «Go». Якщо нічого не допомагає, або не виходить виконати будь-яку дію, просто витягніть кабель підключення до інтернету.
4
Все можна зробити і через командний рядок. Скачайте таку утиліту, як «Devcon». Зайдіть у вкладку «Диспетчер пристроїв» через «Пуск». Там подивіться «Відомості мережевої карти». Напрміер, там може бути написано «PCIVEN_10EC & DEV_8168 & SUBSYS_E0001458 & REV_014 & CF4E44 & 0 & 00E5». Скопіюйте або запам'ятайте цю інформацію тільки до значка &, тобто «PCIVEN_10EC». Відкрийте командний рядок і вставте там, наприклад, «devcon.exe disable PCIVEN_10EC» (у вашому випадку дивіться самі, що вставляти). Локальна мережа буде відключена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A2IohTnWwMc
Відключення комп'ютера від локальної мережі походите кількома методами. Насправді це хвилинна операція, впоратися з якою може навіть людина без певних навичок.
Інструкція
1
Якщо при включеному комп'ютері штекер інтернет кабелю знаходиться в роз'ємі модему, виконайте відключення по локальній мережі шляхом натискання правої кнопки миші на відповідному значку в панелі програм, що працюють у фоновому режимі. У меню, просто виберіть дію «Вимкнути». Також аналогічний ефект буде від подвійного натискання лівої кнопкою миші по даній піктограмі, при цьому у вікні, виберіть відповідну дію і зачекайте деякий час, необхідний комп'ютеру для завершення роботи в локальній мережі.
2
Відкрийте папку мережевих підключень, яка знаходиться в панелі управління комп'ютером. Двічі клацніть лівою кнопкою миші на підключенні по локальній мережі, у вікні, натисніть на кнопку «Відключити». Цей спосіб аналогічний першому, він актуальний в тому випадку, коли у вас не налаштоване відображення відповідного ярлика на панелі завдань.
3
Якщо вам потрібно відключити комп'ютер від локальної мережі, щоб при цьому помінявся IP-адресу, роз'єднаєте всі активні підключення одним з вищеописаних методів. Акуратно дістаньте штекер інтернет-кабелю з модему і зачекайте кілька хвилин. Потім знову підключіть його (працює тільки в тому випадку, якщо у вас динамічний тип адреси).
4
Для виконання подальшої роботи в мережі інтернет відкрийте папку з мережевими підключеннями через меню «Пуск» або на панелі керування. Натисніть двічі на значок локальної мережі, після цього має з'явитися невелике віконце включення. Процедура не вимагає вашого втручання. Почекайте деякий час, поки вашому комп'ютеру буде присвоєно DNS і IP адреси. Після цього можете виконати підключення до інтернету.
5
Скористайтеся самим звичайним способом відключення по локальній мережі - просто витягніть провід з відповідного роз'єму LAN-модему, почекайте якийсь час, поки підключення скинеться в системі.
Зверніть увагу
В деяких випадках при відключенні від локальної мережі припиняють свою роботу і звичайні мережеві підключення.