Як розширити взуття. Як розширити замшеве взуття.

Нові туфлі можуть виявитися занадто жорсткими і вузькими. Взуття може зсохнутися від тривалого лежання в шафі. Є кілька перевірених способів розширити незручне взуття в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • спрей для разнашівая взуття,
  • спирт,
  • вода,
  • газети,
  • поліетиленові мішки,
  • холодильник
Інструкція
1
Взуття - найважливіший предмет туалету. Дуже важливо, щоб ногам було комфортно: взуття не повинна натирати, злітати з ніг, тиснути. Часто нова пара жорстка або вузька для шкарпетки. Існує кілька способів розносити взуття, розширити її. Можна звернутися в шевську майстерню. Там розтягують взуття на спеціальному обладнанні. Але можна спробувати зробити розтяжку самим. Існують спеціальні спреї, вони продаються у відділах взуттєвої косметики. Необхідно сприснути внутрішню частину туфель в тих місцях, де тисне, і походити в них деякий час.
2
Спробуйте розтягнути пару за допомогою мокрих газет: порвіть їх на шматочки і щільно набийте ними взуття. Сушитися поставте в темне місце. Штучне висушування може зіпсувати шкіру, не слід ставити туфлі до батареї або до сушарці.
3
Іноді взуття розношується за допомогою спирту або води. Треба обумовити, що варіант зі спиртом не підходить для замшевого або тканинній взуття. Для решти випадків рецепт такий: протріть внутрішню сторону спиртом і надіньте туфлі на вовняний носок. Після того, як вони просочаться, висушіть обувь.С водою надходять також. Шкарпетки намочіть в гарячій воді або влийте окріп безпосередньо в туфлі. Коли вони охолонуть, відразу надіньте.
4
Існують екстремальні способи зробити туфлі придатними для шкарпетки: налийте води в поліетиленові пакети, помістіть їх в кожну туфлю і залиште пару в морозильну камеру до тих пір, поки вода не перетвориться на лід. У цьому випадку головне - не перестаратися: важливо, щоб після процедури взуття не спадала з ніг. Слідкуйте, щоб матеріал не зіпсувався - деякі типи шкірозамінника не виносять холоду.
Зверніть увагу
Не варто протирати зовнішню сторону взуття спиртом, це може зіпсувати колір і фактуру матеріалу. Іноді, якщо ви не відчуваєте комфорту, краще купити нову пару, тому що здоров'я ніг дорожче вартості нових босоніжок.