Як намалювати зірку циркулем. Як малювати знаменитостей.

Якщо вам необхідно намалювати правильну п'ятикутну зірку , то ви можете скористатися простими інструментами - транспортиром і лінійкою. Складніше зобразити зірку за відсутності транспортира. Тут вам на допомогу прийде звичайний циркуль. Озброюйтеся їм, візьміть аркуш паперу і приступайте до виконання завдання.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, циркуль, лінійка, олівець
Інструкція
1
За допомогою циркуля накресліть на аркуші паперу окружність потрібного діаметру з центром в точці O. Побудова правильної п'ятикутної зірки являє собою задачу, аналогічну вписуванню в окружність правильного п'ятикутника.
2
Проведіть через окружність діаметр АВ, розташувавши його горизонтально.
3
Відновіть перпендикуляр CD до прямої АВ в точці О. Для цього проведіть кола з центрами в точках А і В з однаковими радіусами, а потім проведіть пряму лінію через точки перетину цих кіл.
4
Аналогічно розділіть відрізок АТ точкою Е навпіл. Для розподілу відрізка проведіть окружності однакового радіуса з центрами в точках А і О. Тепер з'єднайте точки перетину кіл лінією - вона розділить відрізок АТ точно навпіл.
5
Проведіть з точки Е коло радіусом РЄ і знайдіть точку F перетину з відрізком АВ. Відрізок CF є шуканим відрізком, рівним стороні вписаного п'ятикутника.
6
З точки С, розташованої у верхній частині кола, нанесіть послідовно по всьому колу позначки так, щоб вони розташовувалися на відстані один від одного, рівному CF. Окружність буде розділена на п'ять рівних частин. Точне розподіл можливо лише при акуратному побудові за допомогою гарного циркуля.
7
З'єднайте отримані на окружності п'ять точок таким чином, щоб вийшла п'ятикутна зірка. Для цього вам знадобиться лінійка.
8
При необхідності допоміжні лінії всередині окружності зітріть ластиком, щоб вони не псували вигляд зірки. Також можна видалити всі інші штрихи, використані при побудові фігури.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D-5PpUJYI38
Зверніть увагу
Для того, щоб намалювати правильну зірку, необхідно окружність розбити на 5 рівних частин, тобто кут виходить 72 °. Я довго бився намагаючись цього домогтися і самостійно знайти пропорції і залежності, але мені цього не вдалося. Не вистачило соображалкі.
Корисна порада
Як намалювати семіконечние зірку. Проведіть окружність і поставте на ній п'ять точок, що розбивають її на рівні дуги. З'єднайте точки відрізками. Вийшов правильний п'ятикутник. Якщо кожну точку хордами з'єднати з двома сусідніми, то вийде правильний 5-кутник, вписаний у коло.
Зображення зірок нерідко використовуються в оформленні вітальних листівок і при створенні колажів. Намалювати підходящу картинку можна за допомогою інструментів програми Photoshop.
Вам знадобиться
  • Програма Photoshop.
Інструкція
1
Комбінацією клавіш Ctrl + N відкрийте настройки нового документа Photoshop, де вам буде потрібно ввести розмір сторін картинки, вказати колір фону і вибрати колірний режим. Якщо вам потрібно додати зірку у вже готовий файл, відкрийте його клавішами Ctrl + O.
2
Зірку, забарвлення і форму якої можна буде відредагувати без застосування спеціальних фільтрів, нескладно намалювати інструментом Custom Shape. Для цього активізуйте потрібний інструмент і відрегулюйте основний колір, в який буде пофарбована створювана фігура, клацнувши за зразком в палітрі інструментів.
3
Відкрийте вікно із зразками фігур, якшо по кнопці, розташованій праворуч від поля Shape в панелі під головним меню програми. Виберіть один із зразків серії Star («Зірка»).
4
Включивши в настройках інструменту режим Shape layers («Шар-фігура»), помістіть покажчик курсору на документ, затисніть на мишці ліву кнопку і розтягніть фігуру до потрібного розміру. Намальована зірка опиниться на новому, автоматично створеному шарі.
5
Можете відредагувати форму зірки. Для цього включіть інструмент Direct Selection («Пряма виділення») і клацніть по кінця одного з променів, складових фігуру. Пересуньте будь-яку з стали видимими вузлових точок в потрібному напрямку. Щоб змінити забарвлення зірки, викличте палітру, якшо два рази в палітрі шарів по піктограмі шару із зіркою. Виберіть новий колір, клацнувши по пофарбованому в відповідний відтінок участку.
6
Намалювати зірку можна і за допомогою інструменту Brush. Для цього додайте в документ шар, на якому буде знаходитися картинка, натисканням клавіш Ctrl + N + Shift. Можете, не створюючи новий шар, малювати зірку на фоні.
7
Включивши інструмент Brush, відкрийте палітру кистей на вкладці Brush Tip Shape («Форма наконечника кисті»). Виберіть відповідний зразок, кликнув по ньому. Клацнувши по документу, зробіть відбиток кисті на шарі.
8
Якщо вам потрібно одержати не одиночну фігуру, а розкидати по шару зірочки, що розрізняються розміром і кольором, налаштуйте динаміку кисті. Для цього у вкладці Brush Tip Shape відрегулюйте величину параметра Spacing («Інтервали»), керуючого відстанню між окремими слідами кисті.
9
Щоб отримати зірочки різного розміру, перейдіть на вкладку Shape Dynamics («Динаміка форми») і налаштуйте параметр Size Jitter («Коливання розміру»).
10
Відрегулюйте ступінь розкиду у вкладці Scattering («Розсіювання»). Налаштувавши величину Scatter, ви вкажете, наскільки далеко від траєкторії інструменту розташовуватимуться відбитки. Параметр Count («Лічильник») відповідає за кількість разлетающихся слідів кисті.
11
Проведіть пензлем по шару документа в тих місцях, де повинні знаходитися зірки.
12
Поєднанням Ctrl + S збережіть отриману картинку.