Як написати лист клієнту. Як написати лист на аутсорсингові послуги.

Бізнес будь-якого підприємства не може існувати без кінцевих споживачів його продукції - потенційних і реальних клієнтів. Залучення клієнтів - це основна мета так званого прямого маркетингу. І досить поширеним, простим і одночасно ефективним інструментом прямого маркетингу вважається розсилка листів потенційним споживачам продукції. Як правильно написати лист клієнту, щоб за допомогою переконання, доводів і довірчих слів «умовити» його скористатися пропозицією підприємства?
Вам знадобиться
  • вихід в Інтернет
  • наявність електронного ящика (якщо листи будуть розсилатися через Інтернет)
  • конверти (якщо листи будуть розсилатися в паперовому варіанті)
  • клієнтська база
Інструкція
1
Створіть «правильну» клієнтську базу. Під «правильної» базою мається на увазі класифікація клієнтів за чотирма ознаками - постійні, нові, передбачувані. До четвертої категорії відносяться так звані «погані» споживачі, тобто клієнти, що приносять підприємству малі або нульові доходи. У створеній клієнтській базі необхідно відобразити електронні адреси споживачів і фактичні поштові адреси, інформацію про їх транзакції (замовлення, покупки, повернення), відомості про їх географічному місці розташування, соціальний статус і потребах. Виходячи з вишепредложеннной класифікації та створеної бази, формуватиметься пропозицію. З правильно сформованих баз можна буде робити вибірку клієнтів, що підходять під конкретну пропозицію. Наприклад, пані Іванова любить розпродажі, тому будь-які товари зі знижкою можуть їй сподобатися. А от пан Петров є представником компанії, що здійснює покупку у вас останніх розробок і технологічних новинок. Йому підійдуть пропозиції про нові товари.
2
Сформулюйте заголовок до листа або розробіть такий дизайн конверта, який буде обов'язково відкритий. Тільки яскраві та запам'ятовуються фрази можуть розігріти інтерес клієнта і змусять його відкрити конверт або що прийшло по електронній пошті лист . Наприклад, спеціальна пропозиція від компанії Х, яке не варто упускати.
3
Сформулюйте текст листа зі зверненням до конкретного клієнту по імені-по батькові, чітким і зрозумілим пропозицією і підписом.
4
Розробіть дизайн рекламної листівки. Тут важливо звернути увагу і на дизайн, і на текст. Якщо лист відправлятиметься по звичайній пошті, то їх необхідно і надрукувати, якщо ж плановане лист - електронне, буде достатньо макета листівки у форматі jpeg.
5
Вкладіть в конверт або прикріпіть файл до електронного листа з рекламною листівкою, бланком замовлення і лист м. Надішліть пропозиції в конвертах поштою або електронним лист м.
Корисна порада
Окремо хочеться відзначити, що типова реклама-розсилка зазвичай ігнорується споживачами, навіть якщо вони є постійними клієнтами. Важливо не тільки чітко сформулювати свої пропозиції, а й зацікавити в них людини. Тільки так поштова розсилка стане ефективним інструментом продажів.