Як пов'язати простий шарф. Як почати в'язати чоловічий шарф.

Шарф , мабуть, найпростіший у виконанні в'язаний предмет одягу. Щоб зв'язати його самостійно, зовсім необов'язково бути майстринею на всі руки. Вам буде достатньо просто вміти виконувати на спицях елементарні петлі - виворітну і лицьову. Проте, навіть найпростіший шарф може бути дуже ефектним і модним аксесуаром.
Вам знадобиться
  • - спиці;
  • - пряжа.
Інструкція
1
Перед тим, як почати в'язання, необхідно визначитися, якої довжини, ширини і щільності повинно вийти ваше виріб. Залежно від цього, купіть необхідну кількість вовняних ниток і спиці підходящого номера. Пряжу краще придбати м'яку, так як шарф буде стикатися з ніжною шкірою на шиї.
2
Найпростіший спосіб зв'язати шарф - лицьова в'язка. Вам просто потрібно набрати необхідну кількість петель і в'язати лицьовими. Виняток - перша і остання петлі (кромочні): першу, чи не пров'язуючи, скидаєте на праву спицю, а останню робите виворітного. Цей малюнок більше підійде для квіточки.
3
Ще один простий варіант для виготовлення шарфа - в'язання гумкою. Гумки бувають декількох видів: англійська, польська, поперечна, проста і т.д. Шарф , пов'язаний таким способом добре тримає форму і підходить практично до всього. Крім того, він виходить двостороннім.
4
Щоб зв'язати шарф простий гумкою, наберіть на спиці парна кількість петель в залежності від бажаної ширини вироби. Потім працюйте за наступною схемою: перший ряд - 1 кромочная * 2 лицьових, 2 виворітних * 1 кромочная. У всіх наступних рядах над лицьовими в'яжуться лицьові, а над виворітними - виворітні петлі.
5
Можна також спробувати пов'язати шарф англійської гумкою. Кількість петель знову парне, в'яжеться англійська резинка наступним чином: перший ряд - 1 кромочная * 1 лицьова, 1 виворітна * 1 кромочная. Другий ряд - 1 кромочная * 1 лицьова, 1 прямий накид, виворітну петлю зніміть без пров'язування * 1 кромочная. Третій ряд повторює перший і т.д.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що подібні прості шарфи зазвичай виготовляються досить довгими (якщо шарф чоловічий, то його довжина - близько 2,5 метрів). Але, незважаючи на це, зв'яжеться виріб швидко, так як в'язати його дуже просто. Зв'язавши такий шарф, ви отримаєте не тільки новий оригінальний аксесуар, але ще й хороший досвід в рукоділлі.
Корисна порада
Що стосується вибору кольору пряжі - постарайтеся, щоб відтінок майбутнього шарфа гармоніював з колірною гамою вашого гардеробу. Крім того, можна в'язати шарф в тон іншим аксесуарам - сумка або рукавички.