Як відкрити швейне виробництво.

Швейне виробництво - це бізнес, спрямований на пошив одягу та інших виробів, у тому числі постільної білизни, рушників і аксесуарів (хусток, шалей, головних уборів). Конкуренція в цьому виді легкої промисловості досить висока, тому від підприємця потрібно чимало зусиль для складання якісного та ефективного бізнес-плану, який буде основою виробництва. Як же відкрити швейне виробництво і що для цього потрібно?
Вам знадобиться
  • швейні машинки (для кожного типу виробів своє спеціалізоване обладнання),
  • установки для волого - теплових обробок,
  • розкрійні машинки,
  • петельний автомат для викидання петель,
  • оверлоки,
  • ґудзиковий автомат,
  • розкрійне обладнання,
  • між операційні столи
Інструкція
1
Проаналізуйте попит. Перш ніж організувати швейне виробництво необхідно вивчити попит на ринку одягу. Тільки модна і популярна одяг дозволить окупити бізнес і зробити його рентабельним. На підставі вивченого попиту і найпоширеніших пропозицій конкурентів підприємець вибирає напрямок своєї діяльності, наприклад, пошиття спортивного одягу. Але для рентабельного підприємства, як правило, потрібно кілька цехів з пошиття різноманітного одягу та іншого текстилю.
2
Складіть бізнес-план. У ньому мають бути описані цілі, завдання діяльності швейного виробництва, розраховується собівартість продукції, наводяться обґрунтування необхідного штату співробітників, ставиться план на пошив одягу на перший звітний період. Крім цього бізнес-план є важливий документом для отримання кредиту, якщо грошей на відкриття провадження недостатньо. В цьому документі також відбивається форма правової власності, на підставі якої буде діяти підприємство.
3
Підготуйте пакет документів (установчі документи, ІПН, номер розрахункового рахунку) та зверніться до Податкової інспекції для реєстрації свого підприємства. Дані документи можна отримати самостійно, іншим варіантом буде звернення в компанію, що пропонує послуги з бухгалтерського супроводу, - фахівці зможуть зареєструвати підприємство в мінімальні терміни.
4
Зверніться в пожежну інспекцію та СЕС для отримання відповідного дозволу на роботу швейного відділу. Дану роботу так само можна доручити професіоналам, які легко і швидко владнають всі питання.
5
Наберіть штат співробітників, орендуйте приміщення, закупити обладнання згідно з розробленим бізнес - плану. Тепер можна розставити обладнання і почати роботу.
Корисна порада
Для успішного старту буде потрібно величезне бажання власника виробництва відкрити по-справжньому ідеальний швейний цех. А для цього необхідно мати почуття стилю і точно знати всі переваги потенційних покупців, щоб шити такий одяг, який користуватиметься максимальним попитом.