Як поміняти підшипник маточини. Як поміняти задню ступицю.

Заміна підшипника маточини заднього колеса на автомобілях з переднім приводом модельного ряду ВАЗ - процес трудомісткий і складний. Без спеціальних знімачів майстру в даному випадку не обійтися. Хоча деякі "умільці" примудряються виконати подібну роботу за допомогою кувалди і підручних вибивачів.
Вам знадобиться
  • Набір слюсарного інструменту,
  • універсальний знімач для підшипників маточин колеса,
  • динамометрический ключ,
  • слюсарні лещата,
  • упори для коліс,
  • домкрат.
Інструкція
1
Для початку необхідно встановити автомобіль на рівній поверхні. Потім демонтувати викруткою або спеціальною лопаткою з маточини захисний ковпачок, який запобігає проникненню піску і пилу до підшипника вузла. За допомогою борідка відігніть ребро гайки підшипника маточини з паза цапфи. А потім трохи її відкрутіть. Встановіть під передні колеса автомобіля упори, звільніть стоянкове гальмо і включіть задню передачу. Після цього на два-три оберти відкрутіть всі чотири болта кріплення колеса до маточини. Тепер за допомогою домкрата вивісите задню частину машини, встановивши балку на надійну опору, і знімайте колесо.
2
Далі необхідно демонтувати гальмівні колодки. Відкрутіть повністю гайку кріплення підшипника маточини і видаліть сталеву шайбу під нею. За допомогою знімача демонтуйте маточину колеса, потім затисніть її в слюсарних лещатах і видаліть стопорне кільце, яке фіксує підшипник з внутрішньої сторони. Після чого знімачем вийміть з маточини старий підшипник.
3
Розібрану маточину необхідно вимити в гасі або в дизельному паливі, строго дотримуючись заходів пожежної безпеки. Збірка проводиться в зворотному розбиранні порядку: - запресовується новий підшипник, - встановлюється стопорне кільце, - маточина одягається на цапфу, - вставляється шайба і накручується гайка, - встановлюються гальмівні колодки, - монтується колесо.
4
За допомогою домкрата автомобіль опускається на тверду поверхню, потім затягується нова гайка підшипника маточини із зусиллям 250 Н/м, з подальшим її кернение в пазі цапфи, а також болти кріплення колісного диска до маточини. На фінальній стадії встановлюється захисний ковпачок.