Як зробити газову плиту.

На кухонній плиті ми готуємо їжу, і так уже виходить, що це - чи не найбрудніше місце в будинку. Жир і сік з готуються продуктів в першу чергу потрапляє на плиту . Як же очистити всі решітки, ручки, щілини, куточки і конфорки?
Інструкція
1
Ручки, конфорки і решітки зніміть і замочіть в гарячій воді з додаванням будь-якого миючого засобу. В залежності від забруднення поверхонь залиште на деякий час. Від сильних забруднень чавунні конфорки можна також відчищати за допомогою дрібного піску або спеціального порошку для чищення металів, при необхідності для очищення решіток використовуйте також металеву щітку.
2
Очищаємо саму плиту . Для цього можна використовувати будь-які миючі засоби, але найкраще очищають поверхню пастоподібні засоби. Вони не так сильно дряпають поверхню, як чистять порошки, і в той же час добре видаляють забруднення. Візьміть м'яку губку і нанесіть засіб для чищення на всі поверхні плити. Залиште на 5 - 10 хвилин. Потім видаліть засіб разом із забрудненнями тієї ж губкою або м'якою ганчіркою. Очищати зовнішні поверхні плити можна також питною содою. У цьому випадку видаляти бруд можна відразу, не витримуючи час. Ретельно очистіть піддон під конфорочних пальниками за допомогою того ж розчину, в якому замочували ручки і конфорки або ж застосуйте засіб для чищення. Для особливо важкодоступних місць можна використовувати зубну щітку або паличку з намотаною на неї ганчірочкою.
3
Для того, щоб очистити духовку, використовуйте нашатирний спирт. Змащені нашатирем поверхні духовки доведеться залишити на всю ніч, зате вранці ви легко видалите всі забруднення за допомогою звичайної м'якої губкі.Еслі ви не хочете кожен раз проробляти стільки складних і тривалих процедур, бережіть свою плиту : використовуйте спеціальні сітки при смаженні для того, щоб запобігти розбризкування жиру і масла, а при приготуванні відразу кількох страв Застеляйте поверхню плити фольгою, прорізаючи отвори тільки для конфорок. Це дозволить вам уникнути сильного забруднення плити.
Якщо ви любите помайструвати, то вам обов'язково необхідно щось розплавити, нагріти, переплавити. А для цього необхідна нагрівальна піч. Вона може бути як електричної, так і газовій. Але для використання на природі більше підійде газова, так як вона вільно поміститься в багажнику і її можна встановити в будь-якому затишному куточку.
Вам знадобиться
 • - порожній фреоновий балон;
 • - корундова трубка;
 • - блоки Термоізол 1400;
 • - металеве кільце;
 • - алюмохромфосфатне сполучні АХФС;
 • - болти для стяжки;
 • - термостійка фарба;
 • - ножівка по металу;
 • - зварювальний апарат;
 • - ніж;
 • - викрутка.
Інструкція
1
Найперше, що необхідно зробити - це намалювати ескіз майбутньої грубки. Потім заготовити необхідні матеріали і починати роботу.
2
Візьміть фреоновий балон, який виконає роль корпусу. Якщо його довжина замала, то розріжте балон і уварені в нього кільце, яке подовжить корпус.
3
Виготовте і приваріть хомутики для затяжних болтів і патрубок, в який буде вставлена корундова трубка, по дотичній доходить до вогневої зони.
4
Далі підготуйте заздалегідь закуплені блоки Термоізол-1400. Розмітьте їх, виріжте дно і кільця, які створять вогневу зону. Цей ізолятор легко строгается ножем або ріжеться ножівкою. Відходи не викидайте. Все ретельно зберіть, перемеліть і просійте. Вийде порошок, який ви використовуєте для виготовлення вогнетривкої обмазки.
5
Вставте вирізані кільця в половинки корпусу. Внутрішню частину і бічні поверхні просочіть алюмохромфосфатне сполучною. Виготовленої на основі АХФС і термоізол спеціальною мастикою обмажте вогневу зону і місця склеювання кілець термоізол. Тепер його термостійкість з 1400 підвищиться до 1600 градусів Цельсія.
6
Якщо зробите вогневу зону з корундової труби або точніше, з пенокорунда, то робоча температура складе 1750 градусів. У такій печі можна буде нагрівати метал під ковку, зварювати сталь, плавити кольоровий метал в невеликих тиглях, сплавляти пакети пластин з цветмета, проводити випал, загартування, нормалізацію, термоціклірованіе і т.д.
7
Складіть половинки грубки і стягніть болтами.
8
Виготовте підставку для грубки. Поставте ручку для перенесення, підставку, щоб спирати пальник, передній столик. Так як це майже газовий горн, то кришку робити не варто. Підставте невеликий блок термоізол з виконаною дірочкою, щоб контролювати вогневу зону.
9
Пофарбуйте корпус печі термостійкої фарбою чорною зовні, а всередині алюмінізірованной.