Як видалити логотип.

Як часто на наших фотографіях або потрібних картинках зустрічаються сторонні написи або малюнки - логотипи . Видалити їх не так вже й просто, особливо, якщо вони знаходяться по центру картинки, але немає нічого неможливого.
Інструкція
1
Якщо напис знаходиться на рівному за кольором ділянці фотографії або картинки, скористайтеся найпростішою програмою - Paint. Виберіть інструмент «Піпетка» і клікніть їм поряд з написом, яку потрібно видалити. Таким чином, ви отримаєте колір, аналогічний кольору фону, на якому знаходиться напис. Тепер виберіть інструмент «Розпилювач» і зафарбуйте напис.
2
Якщо напис проходить через частину картинку (смислову частину фотографії), краще скористатися більш досконалими інструментами. Наприклад, програмою Inpaint. Виберіть інструмент «Ласо», виділіть їм потребують редагування область. Натисніть кнопку «Inpaint selected area» - програма автоматично підбудує відсутні ділянки зображення і замінить ними логотип.
3
Якщо логотип або фірмовий знак займає значну частину зображення, працювати краще за все з програмою Photoshop. Для цього використовуйте інструмент Clone Stamp. Використовувати його не так вже просто, зате він дозволяє буквально творити чудеса. Створіть новий шар. Затискайте клавішу Alt і виберіть точку, з якої програма візьме зразок для клонування. Акуратно замальовувати логотип по частинах, міняючи джерело в залежності від перекривається ділянки. Створіть для нового шару маску так, щоб шар був повністю бачимо, а потім скиньте кольору, натиснувши клавішу D. Так ви отримали два кольори - білий і чорний. Використовуючи клавішу X, перемикайте верстви, щоб поперемінно використовувати клонування і лікує кисть для відновлення тих ділянок, на яких ви видалили зайве. Максимально збільшуйте картинку для отримання більш точного результату.
4
Використовуючи останній спосіб, можна видаляти не тільки логотипи , а й об'єкти, що перебували в кадрі безпосередньо в момент фотографування. Головне тут - акуратність і терпіння.