Як під'єднати телефонну розетку.

Установка звичайної електричної або телефонної розетки - те, що повинен вміти будь-який господар будинку. Ця абсолютно не складна процедура дозволяє заощадити пристойно грошей на виклику майстра-електрика.
Інструкція
1
Установка електричної розетки. За допомогою рівня відзначте точки внутрішнього кріплення розетки. Витягніть дроти і зачистите їх кінці від ізоляції приблизно на довжину в 10 міліметрів. Переконайтеся, що дроту не переплетені між собою. На внутрішньому блоці розетки є три клеми, до яких необхідно під'єднати три дроти самої проводки. Встановивши розетку згідно відзначеним кордонів, поступово укручуємо монтажні гвинти, розводячи одночасно лапки розетки. Лапки міцно прикріплюють внутрішній блок розетки до стіни або до спеціальної пластикової вставці. Це, напевно, найважливіший момент у всьому процесі установки.
2
Необхідно дуже міцно зміцнити внутрішній блок розетки, що можна зробити наступним чином. У самій стінці або в пластиковій вставці стамескою зробіть поглиблення, в які упрутся лапки розетки при установці. В цьому випадку кріплення буде по-справжньому надійним. Простіший спосіб - купіть спеціальні рифлені вставки з уже заздалегідь зробленими поглибленнями.
3
Установка телефонної розетки. Зачистіть дроти від ізоляції, а потім підключіть їх до відповідних роз'ємів на самому телефонному апараті. Допоможуть вам у цьому спеціальні позначення на коробці телефону. У більшості випадків телефон підключається до червоного і зеленого проводам в розетці. Закріпіть розетку на стінці по проведеної раніше розмітці. При установці розетки будьте обережні - напруга в лінії досить високе і може доставити вкрай неприємні відчуття.
4
Установка лицьової панелі. Встановіть спеціальну захисну окантовку на внутрішніх коробках розеток. Поставте зверху лицьову панель і акуратно вкрутіть її за допомогою гвинтів. В сучасних розетках лицьові панелі прикріплюються до внутрішніх коробкам, що додатково збільшує міцність і надійність конструкції.