Як розібрати панель калини. розбирання торпеди калина.

Іноді власники автомобіля «Калина» займаються розбиранням панелі. Це необхідно робити, якщо виникають якісь пошкодження механізмів, що знаходяться під панеллю. Також знімають панель під час шумоізоляції автомобіля.
Інструкція
1
Для початку виверніть три гвинти, які кріплять дефлектор обдування вітрового скла. Зніміть його. Ліве сопло системи вентиляції та опалення кріпиться на двох гвинтах. Виверніть їх. Таким же чином зніміть праве сопло. За допомогою викрутки подденьте і вийміть з накладки консолі вимикач обігріву заднього скла.
2
Потім потрібно зняти попільничку. Після її зняття, можна перейти до виведення з отворів накладки консолі штифтів кришки речового відсіку. Накладка консолі тримається на чотирьох гвинтах. Виверніть їх. Подденьте їх за допомогою викрутки і вийміть з панелі приладів контейнер. Якщо встановлена магнітола, то її обов'язково потрібно зняти.
3
Колодки джгута потрібно від'єднати від аудіосистеми. Відверніть два гвинти, на яких кріпиться накладка консолі. Вони розташовані з боків вікна під магнітолу. Далі потрібно зняти накладку консолі. Будьте уважні, можливо, буде опір пружинних утримувачів у верхній її частині. Вимикач аварійної сигналізації потрібно видавити із зворотного боку і зняти. Натисніть на фіксатор колодки джгута проводів. Від'єднайте колодку від вимикача.
4
Після цього потрібно від'єднати колодку джгута проводів від перемикача електродвигуна обігрівача, а також від блоку управління обігрівачем. Відіжміть фіксатор, а потім вийміть годинник з накладки консолі.
5
Далі потрібно вивернути чотири гвинти, які кріплять блок управління обігрівача до накладки консолі. Зніміть блок. Центральні сопла системи вентиляції закріплені до накладки двома гвинтами. Їх потрібно вивернути. Сопло тримається на фиксаторах, які знаходяться знизу і зверху. Відіжміть їх і зніміть сопло.
6
Далі потрібно вивернути гвинт, який зміцнює блок запобіжників і реле. Зніміть блок. До вимикача підсвічування речового ящика йде джгут проводів. Від'єднайте колодку цього джгута. Далі виверніть гвинт, який зміцнює вимикач. Зніміть його. За допомогою викрутки подденьте викруткою плафон. Вийміть його з панелі приладів. Збирати панель приладів потрібно в послідовності, зворотному розбиранні.