Як навчитися прикольно малювати.

Прикол на сучасному молодіжному сленгу означає щось на зразок оригінальної жарти. Завдяки приколу, з'явився цілий напрям в образотворчому мистецтві. При найближчому розгляді прикол, як правило, виявляється або добре знайомої карикатурою, шаржем або малюнком у стилі «аніме». До нововведень можна, мабуть, віднести графіті - різновид розфарбовування зовнішніх стін будинків та огорож. Вони можуть мати вигляд малюнків, написів або химерних барвистих зображень.
Вам знадобиться
  • - акварель;
  • - аркуш паперу;
  • - олівець.
Інструкція
1
Ось, наприклад, як народжується карикатура або шарж. Завдання художника - надати статичному зображенню особи рухливість. Намалюйте нечіткий абрис голови, накидайте обличчя. Збільшіть його пропорції, виділіть одну деталь (ніс, вилиці, підборіддя) і прорисуйте її більш чітко. Для більшого ефекту можна намалювати все в стилі графіки, а виділений фрагмент розфарбувати аквареллю.
2
В шаржі пропорції перебільшуються, навмисно спотворюються, в результаті чого особа оживає, зберігаючи при цьому схожість з оригіналом. Щоб оволодіти цим мистецтвом, потрібно добре знати особливості будови людського обличчя і тіла, оскільки саме вони є основним об'єктом творчості карикатуриста. Необхідно тренувати свою спостережливість скрізь, де б ви не знаходилися. Безумовно, не обійтися без почуття гумору, інакше шарж не матиме своєї родзинки.
3
Великою популярністю серед молоді користується стиль аніме, використовуваний в японських мультфільмах. Для тих, хто бажає його освоїти, варто почати з копіювання. Саме так можна зрозуміти його особливості, перш ніж приступити до самостійної творчості. Так, очі, намальовані в стилі аніме, можуть бути простими і складними. Складність зображення буде залежати від кількості використовуваних кольорів, рівня тіней і відблисків. Найпростіший варіант - очі з парою відблисків. Чим складніше завдання, тим різноманітніше виглядає палітра тіней і відблисків.
4
І нарешті, графіті. Незважаючи на гадану сучасність, в його зображеннях простежується зв'язок із стародавніми наскельними малюнками наших далеких предків. На шляху до досконалості майбутнього майстру графіті належить освоїти його алфавіт, що представляє собою якийсь таємний мову зі своїм стилем написання букв і слов.Потреніруйтесь на окремих буквах. Начините з простого копіювання, не прагніть писати великі літери, освойте спочатку розмір альбомного листа.
5
Існує кілька видів графіті, серед яких екстремальний варіант з назвою Bombing, що практикується в московському метро і на наземних поїздах. Серед стилів Графіті популярний Throw-up, найбільш простий, виконуваний у двох кольорах - чорному, білому або сріблястому. Малюючи графіті, використовуйте характерний для нього контраст і поєднання кольорів. Даний стиль особливо хороший для початківців простотою свого виконання.