Як відкрити приватну клініку.

Якщо ви маєте пряме відношення до медичної діяльності, є практикуючим лікарем і у вас є підприємницька жилка, то відкриття власної приватної клініки може стати дуже успішним для вас бізнесом.
Інструкція
1
Існує безліч напрямків у медицині (стоматологія, косметологія і т.д.), які можна вибрати як спеціалізації для приватної клініки. В першу чергу необхідно вибрати відповідне помещеніе.Для відкриття клініки досить приміщення площею від 40 м ?, якщо це стоматологічний кабінет, то такої площі цілком достатньо. Приміщення повинно задовольняти встановленим вимогам щодо висвітлення, вентиляції, санітарним вузлам і т.д., ці вимоги докладно описані в документі СанПіН 2.1.3. 1375-03.
2
Приватна клініка - бізнес дорогий. Він вимагає великих початкових капіталовкладень, головна стаття витрат при цьому - закупівля обладнання. Ціна на нові комплекти обладнання може обчислюватися десятками тисяч доларів, багато хто при цьому економлять, набуваючи б/в обладнання.
3
Одним з найважливіших етапів організації даного бізнесу є підбір персоналу. Цей вид бізнесу як ніякий інший, вимагає наявність висококласних фахівців. Абсолютно нормальною, вважається практика переманювання персоналу з інших клінік, пропонуючи їм кращі умови праці та її оплати. Відсутність професійних докторів, а також медсестер, негативно позначиться на розвитку всього бізнесу в цілому.
4
Будь-який напрямок медичної діяльності вимагає обов'язкового ліцензування. Щоб отримати ліцензію на відкриття приватної клініки, необхідно повністю її підготувати - в наявності мають бути всі дозвільні документи від відповідних органів (санітарних, протипожежних і т.д.), приміщення повинні бути обладнані необхідним обладнанням. Процес ліцензування може зайняти близько року.
Зверніть увагу
Цей вид бізнесу вважається дуже прибутковим. Не дивлячись на великі початкові вкладення (від 30 до 500 тисяч доларів і більше), термін його окупності, залежно від спектру та якості надаваних послуг, не перевищує одного року.