Як замінити гудок на музику.

Зробити своє спілкування по мобільному телефону більш різноманітним і цікавим, а також скрасити очікування відповіді іншого абонента можна завдяки появі спеціальних послуг. Абоненти найбільших операторів зв'язку можуть підключити їх в будь-який час зручним способом.
Інструкція
1
Встановити замість гудка будь-яку вподобану мелодію абоненти оператора "Білайн" можуть завдяки послузі "Привіт". Для її активації наберіть номер 0770 і натисніть кнопку виклику (для відключення скористайтеся безкоштовним номером 0674090770), далі дотримуйтесь інструкцій автоінформатора. Підключення послуги є безкоштовним, але її використання буде коштувати вам 1 рубль 50 копійок щодня (у тому випадку, якщо ви - користувач передплатної сісети розрахунків) і 45 рублів щомісяця (якщо ви підключені до постоплатной системі).
2
Клієнти "Мегафона" можуть вибрати одну з декількох послуг, що надаються оператором для зміни гудка на мелодію. Наприклад, послугу "Музичний канал": з її допомогою ви можете вибирати мелодію з цілої бібліотеки (постійно оновлюється, до речі) композицій і встановлювати її замість обридлих гудків. Крім того, у вашому розпорядженні сервіс під назвою "Музичний канал". Щоб підключити його, зателефонуйте на безкоштовний номер 0770, а після відповіді автоінформатора натисніть кнопку "5". Підключити і відключити подібні послуги абоненти "Мегафона" також можуть і в системі самообслуговування "Сервіс-Гід" або в "Особистому кабінеті". Варто зазначити, що інформація про всі ці послуги є на офіційному сайті оператора (їх вартість, умови підключення та багато іншого).
3
У оператора "МТС" для зміни гудків призначена послуга під назвою "GOOD'OK". Для її активації ви можете набрати один із запропонованих спеціальних номерів: 9505, 0550. Також є можливість відправити USSD-запит на номер * 111 * 28 #. Якщо жоден із запропонованих способів вам не підходить, вас виручить сервіс самообслуговування "Інтернет-Помічник". Скористатися ним можна, якщо зайти на офіційний сайт компанії "МТС". У тому випадку, якщо вам знадобиться відключити " Гудок ", надішліть команду * 111 * 29 # або використовуйте "Інтернет-Помічником". За активацію послуги оператор зніме з вашого рахунку 50 рублів 30 копійок, відключення же є безкоштовним.
Після того як в Minecraft гравець роздобуде пластинки і скрафтіт для їх прослуховування програвач, геймплей у нього піде веселіше - як це зазвичай і буває з музикою. Однак у багатьох виникає проблема: що звучать там мелодії виявляються не до душі. Але існує можливість замінити їх на свої улюблені.
Вам знадобиться
  • - Minecraft Forge;
  • - сайти для конвертації форматів файлів;
  • - особливі програми і моди
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте приблизно такі ж труднощі: стандартні мелодії з «майнкрафтовскіх» пластинок вганяють вас в зневіру і тугу - можете спробувати замінити їх своїми. Майте тільки на увазі, що процес цей досить трудомісткий. Однак, якщо ви вважаєте, що результат - лунає з програвача улюблена музика - варто будь-яких тимчасових витрат, то дерзайте. Для початку встановіть Minecraft Forge, якщо досі цього не зробили.
2
Тепер скачайте потрібну вам музичну композицію або відшукайте її у себе на комп'ютері. Зайдіть на будь-який сайт, де mp3 конвертується в необхідний для гри формат ogg. Знайдіть на ньому кнопку «Вибрати файл» і відкрийте у вікні документ з тією мелодією, яку плануєте встановити в Minecraft. Неодмінно поставте галочку напроти пункту «Нормалізувати звук», інакше неможливо буде передбачити, якою буде якість отриманої на виході музики.
3
Після всіх цих підготовчих дій тисніть по напису «Перетворити файл». Дочекайтеся, поки відбудеться його конвертація у формат ogg, а потім збережіть отриману пісню собі на комп'ютер (при цьому в імені отриманого файлу уникайте підкреслень і пробілів). Встановіть спеціальний мод More Records Mod, кинувши в папку .minecraft (в Minecraft Forge) все, що знаходиться у нього в put in resources. Потім перемістіть документ з конвертованій мелодією за такою адресою: .minecraft \ resources \ mod \ streaming.
4
Розпакуйте в архіві з вищезазначеним модом папку put in mods. Там виявляться два нових каталогу - darkhax і textures. Спершу попрацюйте з першої з цих папок. Скачайте та проінсталюйте програму In Class Translator. Запустіть її та натисніть в ній «Відкрити». Відшукайте папку, куди б розпакований More Records Mod, і пройдіть в ній за такою адресою: darkhax \ eightbit \ common \ BitConfiguration.class. Відкриється вікно з безліччю рядків, перші дві з яких залиште без змін. Далі значення Dont Fear The Reaper замініть назвою своєї музичної композиції (без вказівки на розширення файлу з нею), а після нього в тій сходинці ще має бути два слова - item value. Аналогічним чином вступите з Dont Fear The Reaper rarity.
5
Відкрийте в In Class Translator файл BitItems.class і точно так само замініть в ньому вищевказане назву мелодії на своє. Потім зайдіть в darkhax \ eightbit \ lib \ Artist.class і замість зазначеного там найменування музичної групи вставте ім'я артиста/колективу, виконуючого ту композицію, що додаєте в гру ви. Продовжуйте виробляти схожі трансформації в файлах Reference.class, darkhax \ eightbit \ objects \ items \ ItemBitRecord.class, а потім і в textures \ items. Запакуйте змінилися darkhax і textures знову в jar-архів і помістіть його в .minecraft \ mods. Тепер платівка буде грати саме потрібну вам мелодію.
Зверніть увагу
Для відтворення мелодій клацніть по програвачу правою кнопкою мишки, тримаючи при цьому в руці потрібний диск. Коли ви виконаєте аналогічну дію з працюючим пристроєм, воно припинить програвати музику і витягне диск.
Корисна порада
Скрафтьте програвач, помістивши в центральний слот верстата алмаз і оточивши його вісьмома блоками дощок. Дерево можете використовувати будь-яке - в даному випадку це не суттєво.