Як позбутися від непотрібних речей. sexy одяг з німеччини.

Часто, непотрібними речами завалені всі шафи, антресолі і полиці. Якщо виникає бажання щось знайти, то все постійно валиться і падає. Щоб в оселі панували порядок і затишок, від непотрібного мотлоху необхідно періодично позбуватися, тим більше що за народним повір'ям, позбавлення від старого відкриває дорогу і звільняє місце всьому новому не тільки в побуті, але і в житті в цілому.
Вам знадобиться
  • -мусорние мішки
Інструкція
1
Щоб позбутися непотрібних речей , необхідно перебрати всі шафи, полиці, антресолі, загалом, всі місця зберігання не тільки речей , але і подарунків, дисків, сувенірів.
2
Почніть розбирання зі своїх особистих речей . Купіть великі сміттєві пакети та складіть у них все, що не носите, як мінімум рік. Це вже навряд чи колись знадобиться. Викиньте з голови, що старі речі можна носити вдома або на дачі. В даний час продається досить зручною, стильною і недорогий дачних і домашнього одягу і ніхто не намагається поїхати на дільницю не зрозуміло в чому і незрозуміло як.
3
Також, слід відправити на смітник все, що стало маленьким або великим. Якщо ви колись схуднете або видужаєте, то мода напевно зміниться і вам не захочеться надягати на себе «минуле століття».
4
Переберія всі речі чоловіка і дитини. Але, перш ніж викидати речі своєї другої половини, все-таки варто порадитися і попередити його про це. Бо якщо вам попадеться під руку кохана, але непридатна річ, то доведеться з'ясовувати стосунки, а вам це треба? Так що шафи чоловіка потрібно розбирати разом, якщо він не належить до категорії чоловіків, які пам'ятають тільки про ті речі, які на них в даний момент, що далеко не є рідкістю.
5
Перебираючи речі дитини і відкладаючи ті, з яких він уже виріс, подумайте, може поблизу живе багатодітна або малозабезпечена сім'я, якій ці речі ще знадобляться. Також переберіть всі іграшки. Зламані і зіпсовані можна викинути, решта - віддати в притулок або дітям, які знаходяться у віці, в якому саме час грати цими іграшками.
6
Не забудьте викинути всі негідні рушники, постільна білизна. Переберіть всі подарунки і сувеніри, які ви привезли самі або вам подарували. Буває, що сувеніри по кілька років припадає витирати від пилу і розставляти по полицях, що займає багато часу, який можна витратити за більш приємним заняттям. Звичайно, найцінніші і дорогі серцю екземпляри потрібно залишити, але основну масу, якщо ви не пам'ятаєте, хто їх подарував, коли і взагалі, звідки вони, слід відправити у сміттєві контейнери.
7
Після того як ви позбудетеся від усього зайвого і непотрібного, вам стане легше жити і дихати. З'явиться набагато більше вільного часу, так як на пошуки потрібного будуть йти буквально хвилини.
Зверніть увагу
Позбутися від речей іноді складніше, ніж їх купити. Forbes пропонує кілька способів як це зробити. Втім, віддаючи непотрібні речі благодійним організаціям, варто пам'ятати, що це не просто ще один спосіб утилізації, а добровільний акт допомоги такій же людині, як і ви, опинився у важкій життєвій ситуації. Тому забувати про повагу не можна.
Корисна порада
Якщо час від часу не позбуватися від відслужили своє речей, будинок поступово перетвориться на склад утильсировини. А його господарі стануть рабами цього мотлоху, вимушеними його раз у раз пересувати, переносити, сортувати, чистити і ремонтувати. В результаті хибно уявлюваної ощадливості речі починають володіти господарями, а не навпаки.