Як з'єднати два комп'ютери в одну мережу через інтернет.

Якщо вам хочеться пограти зі знайомими по мережі, передати деякі файли з одного комп'ютера на інший або завантажити важливі документи у колеги при цьому не користуючись стандартними засобами Інтернету, то за допомогою спеціального софту між вашими комп'ютера ми можна створити локальну мережа через Інтернет. Найбільш популярною утилітою для створення такої мережі є Hamachi.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з доступом до Інтернету
Інструкція
1
Насамперед, необхідно завантажити програму Hamachi. Зробити це можна прямо на її офіційному сайті https://secure.logmein.com/RU/home.aspx. Для скачки доступно кілька версій програми, як платні, так і безкоштовні. Для домашнього використання підійде безкоштовна версія, яка обмежує число комп'ютерів в локальній мережі до 16. Після установки утиліти натискаємо кнопку "Включити".
2
Після включення з'являється діалогове вікно, в якому необхідно ввести ім'я клієнта (Login). В якості логіна можна вибрати будь-яке слово або набір букв, за умови що воно не зайняте. Прописавши ім'я можна приступити до створення нової мережі. Для цього натисніть кнопку Create a new network.
3
Після натискання кнопки Create a new network з'явиться чергове діалогове вікно, в якому необхідно прописати ідентифікатор мережі, а також пароль мережі, що забезпечує безпеку і зберігається тільки у користувачів, які планують підключитися до цієї мережі. Після цього натискаємо кнопку "Створити". Мережа готова.
4
Далі розглянемо підключення до "новоспеченої" мережі інших комп'ютерів. Для початку встановлюємо на них утиліту, запускаємо її і натискаємо кнопку "Включити". Потім вводимо ім'я клієнта (яке повинно бути унікальним для кожного комп'ютера ). Щоб підключитися до існуючої і відомої нам мережі мережі, натискаємо на "Join an existing network". Вводимо ідентифікатор та пароль мережі в діалоговому вікні - ми підключені до локальної мережі через Інтернет.
Зверніть увагу
В системі на обох комп'ютерах, які підключаються через мережу Hamachi, з'являється додаткове мережеве подключеніе.Для програм і самої Windows мережу Hamachi буде звичайнісінької локальною мережею. Вся передана по інтернету інформація шифрується 256-бітовим ключем по алгоритму AES.
Корисна порада
В системі на обох комп'ютерах, які підключаються через мережу Hamachi, з'являється додаткове підключення до мережі та зайти на сайт Hamachi. Також на сайті присутня чат для користувачів.