Як відкрити в правах категорію в.

Найбільш часто подібне питання виникає у водіїв, які мають посвідчення з відкритою категорією «А», «С» або «D». А хвилює більшість автомобілістів, які іспити треба здавати? Природно, що багато турбуються з приводу теоретичного, а не практичного тестування.
Вам знадобиться
  • - паспорт,
  • - медична довідка,
  • - водійське посвідчення,
  • - свідоцтво про закінчення курсів підготовки водіїв,
  • - дві фотографії.
Інструкція
1
Часи, коли можна було прийти в ДАІ, написати заяву і після здачі одного практичного іспиту відкрити нижчу категорію у водійському посвідченні, - канули в літа.
2
В даний час для того, щоб розширити список відкритих категорій в правах, в обов'язковому порядку потрібно пройти додаткове навчання. Добірка запитань в екзаменаційних білетах для всіх видів транспорту відрізняється один від іншого. Результати тестування зберігаються протягом трьох місяців, і ні одним днем довше.
3
Після успішної здачі іспиту з Правил Дорожнього Руху претенденту на відкриття нової категорії в правах запропонують на вибір варіант проходження практичного тестування на автодроме.Первий варіант: вправи №4, №5, №6. Другий варіант: вправи №4, №5, №7.Третій варіант: вправи №4, №6, №8.После успішного водіння по автодрому настане пора здачі практичного іспиту по дорогах населеного пункту.
4
Здача практичного іспиту є обов'язковою умовою отримання водійського посвідчення при відкритті дозволу на управління певними видами транспорту. Уникнути його не удасться в кожному разі. А ось минути тестування з теорії можливо за умови, що переслідується мета відкрити категорію «В», коли вже є в наявності дозволені «С» або «D», або обидві разом.
5
І то за умови, що останній раз теоретичний іспит здавався не пізніше трьох місяців тому. Якщо прострочення становить, хоча б один день, то результати попереднього тестування анулюються.
Корисна порада
Відкрити категорію «В», водійське посвідчення, іспити, умови, теорія, практика, самостійно.