Як зв'язати ромб.

Деякі вироби в'яжуться окремими фрагментами - квадратиками, трикутничками, ромбиками . Окремі фрагменти можна відразу пов'язувати між собою, а можна нав'язати потрібну кількість деталей і скріпити їх між собою декоративною тасьмою, пов'язаної гачком або сплетеної. Такий спосіб частіше застосовується у в'язанні гачком, але можна окремі фрагменти в'язати і спицями - наприклад, якщо у вас багато різних залишків шерсті, і ви б хотіли зробити з них що-небудь не зовсім звичайне. Для цього необхідно навчитися в'язати власне фрагменти. Наприклад, ромбики.
Вам знадобиться
  • Залишки пряжі
  • Гачок або спиці по товщині пряжі
Інструкція
1
Ромбик почніть в'язати з 1 петлі, незалежно від того, гачок у вас в руках або спиці. При в'язанні гачком зв'яжіть 1 повітряну петлю, потім 2 повітряних петлі на підйом і один стовпчики з накидом в петлю. Переверніть в'язання, зв'яжіть 2 повітряних петлі на підйом, 2 стовпчики в крайній стовпчик попереднього ряду. У кожен наступний стовпчик пров'язуйте 1 стовпчик, а в останній стовпчик попереднього ряду знову пров'яжіть 2. Таким же чином в'яжіть всі інші ряди, поки дійдете до самої широкої частини ромба.
2
Почніть спускати петлі. Робіть це, пров'язуючи з обох країв по 2 стовпчики разом. Наприкінці у вас повинна залишитися 1 петля. Обірвіть і затягніть нитку або почніть в'язати наступний ромб.
3
При в'язанні спицями наберіть 1 петлю ряду і 2 кромочні. Витягніть одну спицю, зніміть кромочную петлю, а в петлю ряду пров'яжіть 3 петлі. Робиться це так. Вводите спицю в петлю і витягаєте крізь петлю робочу нитку. При цьому петлю з лівої спиці не знімається. Зробіть накид, потім знову введіть праву спицю в цю ж петлю і витягніть нитку. Петлю з лівої спиці скиньте. Кромочную петлю пров'яжіть виворітного.
4
2 ряд в'яжіть тільки виворітними петлями. У 3 ряду зніміть кромочную, зробіть накид, потім в'яжіть всі петлі лицьовими до кінцевої кромочної. Перед кромочної зробіть накид і пров'яжіть її виворітного петлею. Наступний ряд і всі парні в'яжіть по малюнку, пров'язуючи накид виворітного петлею. В'яжіть таким чином до самої широкої частини ромба.
5
Дійшовши до широкої частини потрібного вам розміру, починайте спускати петлі. Робіть це по непарних рядах, пров'язуючи після початкової кромочной і перед кінцевою по 2 петлі разом лицьовою. Парні ряди в'яжіть по малюнку. Наприкінці у вас повинно залишитися 3 петлі. Зв'яжіть їх разом, обірвіть нитку і затягніть петлю.
Зверніть увагу
Ромби можуть бути різної ширини. Наприклад, можна в першу петлю провязать не 3, а 5 стовпчиків або петель. Намагайтеся, щоб бічні лінії виходили рівними, тоді ромбики буде зручніше пов'язувати між собою.