Як в'язати чоловічий шарф спицями. в'язання спицями чоловічий шарф.

Хочете порадувати коханого красивою і теплою річчю? Зв'яжіть шарф. Звичайно, в магазинах зараз досить великий вибір шарфів. Але речі, зроблені своїми руками, завжди приємні. І не тільки тому, що ручна робота зараз цінується дуже високо. Ви можете пов'язати шарф, який буде відповідати і стилю одягу вашого коханого, і його характеру. Важливо й те, що шарф буде нагадувати йому про вас навіть тоді, коли ви будете в розлуці.
Вам знадобиться
  • Вовняна пряжа
  • Спиці по товщині пряжі
Інструкція
1
Мужской шарф може бути і довгим, і коротким. Все залежить від того, як ваш коханий воліє його носити. Якщо він просто одягає його під пальто або куртку - зв'яжіть короткий шарф. Якщо ж він воліє кілька разів обмотувати їм шию, а кінці залишати зовні - шарф повинен бути не менше півтора метрів завдовжки. Для короткого шарфа знадобиться близько 200 г пряжі, для довгого - мінімум 400г.
2
Мужской шарф не варто в'язати ажурною в'язкою. Найкраще в'язати його простий гумкою 1х1 або 2х2. Підійде і англійська резинка, особливо для довгого шарфа. Наберіть на спиці потрібну кількість петель, як ви звичайно це робите. Перший ряд пров'яжіть лицьовими петлями. З другого ряду в'яжіть гумку, пров'язуючи 1 петлю лицьовій, 1 виворітного, або по 2 петлі лицьової та зворотньої. Парні ряди в'яжіть по малюнку.
3
Для англійської гумки наберіть непарна кількість петель. Зніміть кромочную, потім в'яжіть перший ряд за схемою: 1 ліцеваяпетля, 1 накид, 1 петлю зняти ннепровязанной. Нитка при цьому повинна знаходитися позаду роботи. Другий ряд: 1 накид, 1 петлю зніміть непровязанной, петлю і накид попереднього ряду пров'яжіть разом лицьовій. У третьому ряду пров'яжіть разом петлю і накид другого ряду, 1 накид, 1 петлю зняти. Далі чергуйте 2 і 3 ряди.
4
Зв'яжіть шарф до потрібної довжини. В останньому ряду закрийте петлі, обірвіть і закріпіть нитку. Чоловічий шарф може бути взагалі без прикрас. Але можна зробити і невеликі пензлики або коротку бахрому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IrIAmDxMarU
Зверніть увагу
Пензлики не повинні бути дуже великими. Відмотайте шматок нитки і складіть його в 5-10 разів. Один згин перев'яжіть, потім зв'яжіть кисть, відступивши 1,5-2 см від перев'язаного краю. Другий згин рівно обріжте.
Корисна порада
Можна зробити і смугастий шарф. Смужки іншого кольору розташуйте рівномірно по всій довжині шарфа або зробіть кілька смужок з одного та іншого краю, спочатку провязав 6-10 рядів основною ниткою. При переході від одного кольору до іншого нитка не обривати, а простягайте по краю вироби, зробивши 1 виток навколо нитки іншого кольору.