Як налаштувати модем в ноутбуці. Як налаштувати сім-карту для модема билайн.

Модем є пристроєм, за допомогою якого можливий вихід в інтернет на вашому ноутбуці. Підключити інтернет до ноутбука можна кількома способами. Можна підключити так, як зазвичай підключають стаціонарні комп'ютери, тобто звичайний модем і мережевий кабель. Можна скористатися Wi-Fi модемом, або ж підключити до ноутбука спеціальний бездротовий модем, який працює за такою ж технологією, як і стільниковий зв'язок. У даній статті буде описаний останній спосіб.
Вам знадобиться
  • Ноутбук, бездротовий модем (МТС, Мегафон, Білайн), драйвера для модему, сім-карта
Інструкція
1
Для початку необхідно встановити драйвера для модему. Не можна вставляти модем в ноутбук раніше, ніж будуть встановлені драйвера для нього, які поставляються в комплекті з модемом.
2
Потім вставте в модем сім-карту з GPRS послугою. Сім-карту краще придбати окремо з тарифом, який оптимізований для роботи в інтернеті. На сім-карті повинен бути позитивний баланс.
3
Коли пристрій підключається до мережі GSM, з'являється питання, яким чином провести настроювання модема для потрібної мережі? Щоб це зробити, необхідно здійснити наступне: для GPRS настройки мережі Мегафон відправити пусте смс повідомлення на номер 5049, це робиться за допомогою інтерфейсу програми, призначеної для з'єднання модему з інтернетом.
4
Можна скористатися і стандартним мережевим підключенням. Це робиться так: з «Панелі управління» необхідно відкрити «Мережеві підключення», а потім створити нове підключення. В налаштуваннях підключення необхідно вибрати потрібний модем для з'єднання, після цього необхідно ввести наступні настройки з'єднання: телефон: * 99 *** 1 #; пароль: gdata; логін: gdata; APN: internet.
5
Для GPRS настройки мережі МТС потрібно відправити порожнє смс повідомлення на номер 1234. Це робиться за допомогою інтерфейсу програми, призначеної для з'єднання модему з інтернетом.
6
Можна скористатися і стандартним мережевим підключенням. Це робиться так: з «Панелі управління» необхідно відкрити «Мережеві підключення», а потім створити нове підключення. В налаштуваннях підключення необхідно вибрати потрібний модем для з'єднання, після цього необхідно ввести наступні настройки з'єднання: Телефон: * 99 *** 1 #; пароль: пусте поле; логін: пусте поле; APN: internet.mts.ru.
7
Для GPRS настройки мережі Білайн необхідно зробити наступне: скористатися стандартним мережевим підключенням. Це робиться так: з «Панелі управління» необхідно відкрити «Мережеві підключення», а потім створити нове підключення. В налаштуваннях підключення необхідно вибрати потрібний модем для з'єднання, після цього необхідно ввести наступні настройки з'єднання: телефон: * 99 *** 1 #; пароль: пусте поле; логін: пусте поле; APN: internet.beeline.ru
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kxP-Qj4L-5w
Зверніть увагу
Якщо автоматична установка додатки «USB-модем» Білайн »не розпочалася, то для ручної установки зробіть наступне: Відкрийте папку« Мій комп'ютер »- вона знаходиться на робочому столі вашого комп'ютера. Відкрийте диск з назвою «Beeline». У вікні, знайдіть ...
Корисна порада
У цій статті дізнаємося, як налаштувати 3g на телефоні. Налаштування модему Білайн. Налаштування модему Білайн потрібно почати з приєднання пристрою до комп'ютера. Після підключення повинна початися установка програми, яка знаходиться на модемі. Далі потрібно робити все по підказкам інсталятора. Головне модем від комп'ютера під час установки не відключати.