Як редагувати flash шаблони.

Якщо вам необхідно використовувати будь-якої flash шаблон, який був викачаний з мережі інтернет, але вас не влаштовують деякі його деталі, то можна провести його редагування. Для цього завдання існують певні інструменти, а саме: додаток Flash, яке виробляє редагування SWF-файлу, створеного в додатку Dreamweaver.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, додаток Flash, додаток Dreamweaver, доступ в інтернет
Інструкція
1
Якщо у вас встановлено і додаток Flash, і додаток Dreamweaver, то можна зробити вибір SWF-файлу в документі Dreamweaver, а потім використовувати додаток Flash для його редагування. За допомогою Flash можна безпосередньо редагувати SWF-файл. Виробляється редагування FLA-файлу, тобто вихідного документа, а потім його експорт знову в SWF-файл.
2
В додатку Dreamweaver необхідно відкрити інспектор властивостей (пункт "Вікно"> "Властивості"). В документі Dreamweaver необхідно виконати одну з дій. Клацніть на закладці SWF-файлу для її вибору. Потім натисніть кнопку "Редагувати", розміщену в інспекторові властивостей.
3
Правою кнопкою необхідно клацнути на закладці SWF-файлу, а потім вибрати команду в контекстному меню "Змінити в додатку Flash". Після цього Dreamweaver передст фокус додатком Flash, а воно спробує визначити в обраному SWF-файлі положення вихідного FLA-файла. У тому випадку, якщо вихідний Flash-файл не буде знайдений, користувач зможе вказати його положення вручну. Якщо ж SWF-файл або FLA-файл заблокований, то в додатку Dreamweaver їх можна звільнити.
4
В додатку Flash зробіть редагування FLA-файла. Коли редагування буде завершено, можна натиснути «Готово». Після цього додаток Flash зробить оновлення FLA-файлу, а потім заново експортує його у вигляді SWF-файлу. Після цього фокус перейде до додатка Dreamweaver. Можна провести оновлення SWF-файлу, але при цьому не закривати Flash, для цього необхідно вибрати команду в меню "Файл"> "Оновити для Dreamweaver".
5
Щоб переглянути оновлений файл в документі, необхідно натиснути "Відтворити" в додатку Dreamweaver, а можна скористатися клавішею F12, щоб переглянути сторінку у вікні браузера.
Трапляється так, що скачаний з інтернету флеш шаблон не задовольняє всім вашим вимогам. Ви можете його підкоригувати за допомогою спеціальних додатків, таких як Dreamweaver. Як це зробити, читайте далі.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету додаток Dreamweaver, щоб мати можливість редагувати флеш шаблон. Крім того, у вас на вашому персональному комп'ютері повинно бути встановлено додаток Flash. Якщо його немає, встановіть його. Після цього ви зможете вибрати в Dreamweaver SWF-файли, щоб змінити флеш шаблон.
2
Відкрийте «Інспектор властивостей» в додатку Dreamweaver. У ньому знайдіть пункт «Вікно», потім «Властивості». Виберіть файл, який збираєтеся відредагувати. Клацніть по ньому один раз лівою кнопкою миші, а потім натисніть кнопку «Змінити», яку ви знайдете на панелі інструментів в інспекторові властивостей.
3
Клацніть правою кнопкою миші на закладці SWF-файлу. Після цього в контекстному меню виберіть команду «Змінити в додатку Flash». Після виконання цієї команди додаток Dreamweaver передасть фокус файлу додатком Flash, яке визначить положення вихідного FLA-файла.
4
В тому випадку, якщо флеш файл не буде знайдений автоматично, вкажіть його місцезнаходження вручну. Трапляється, що з якоїсь причини SWF або FLA файли заблоковані при попередньому редагуванні іншими користувачами. Це не страшно. За допомогою спеціальної функції програми Dreamweaver їх можна буде звільнити.
5
Відредагуйте flash файли в додатку Flash на свій розсуд. Після цього натисніть кнопку «Готово». Зміна відбуватиметься наступним чином. На початку додаток внесе зміни в файл FLA, потім знову експортує його в файл SWF. Після цього фокус знову перейде в додаток Dreamweaver.
6
Щоб працювати з новою версією файлу, на панелі інструментів знайдіть пункт меню «Файл», потім «Оновити для Dreamweaver». Потім, щоб переглянути змінений файл в документі, натисніть кнопку «Відтворити» або натисніть кнопку F12, щоб переглянути файл у вікні браузера.