Як от'юстіровать об'єктив.

Самостійна юстирування об'єктива фотоапарата - відповідальний процес, наслідки якого можуть бути критичними для апарату. Не маючи спеціальної освіти, не варто позбавляти себе можливості звернутися за допомогою в сервісний центр з гарантійного ремонту техніки.
Вам знадобиться
  • Інструкція по експлуатації фотоапарата, гарантійний талон, адреса і телефон сервісного центру.
Інструкція
1
Скористайтеся інструкцією по експлуатації фотоапарата. Залежно від моделі та року випуску апарату, в паспорті можуть бути вказані варіанти юстування об'єктива . Уважно вивчіть літературу, і спробуйте самостійно налаштувати лінзи, дотримуючись інструкції.
2
От'юстіруйте об'єктив в електронному режимі. У фотоапаратах нового покоління в меню передбачена спеціальна функція настойки об'єктива . Це швидкий і надійний спосіб виправити неточності в роботі фотоапарата.
3
Зверніться за допомогою до фахівця. Оскільки юстирування об'єктива в домашніх умовах передбачає велику відповідальність і небезпека зіпсувати фотоапарат, найбільш раціональним рішенням проблеми є звернення за кваліфікованою допомогою фахівця. Витративши кошти, ви отримаєте от'юстіровать об'єктив фотоапарата і заощадите власні нерви і час.
4
Зверніться за допомогою в сервісний центр. Якщо ваш фотоапарат знаходиться на гарантії і настройка об'єктива входить в гарантійні зобов'язання сервісного центру виробника, скористайтеся вашим правом, звернеться за допомогою до кваліфікованого фахівця.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили от'юстіровать об'єктив вашого фотоапарата вручну, пам'ятайте, що будь-які власноручні втручання в роботу апарату, позбавляють вас можливості скористатися допомогою фахівця, яка передбачена в гарантійних зобов'язаннях сторін.
Корисна порада
Якщо ви все ж зважилися самостійно усунути неточності в роботі апарату, запитайте поради у колег-практиків. В мережі інтернет або в реальному житті відшукайте людей, яким успішно вдалося от'юстіровать об'єктив фотоапарата в домашніх умовах, і скористайтеся порадами та застереженнями «майстрів».