Як зменшити витрату палива.

В даний час і вітчизняні, і зарубіжні автомобілі споживають не так вже й багато палива. Однак бензин дорожчає, тому будь-який водій хоче заощадити і прагне витрата палива скоротити. Це легко зробити, навіть не користуючись якимись витонченим способами.
Інструкція
1
Витрата палива на одному і тому ж автомобілі може бути різним в залежності від того, хто за кермом. Іншими словами, дуже важлива манера водіння і майстерність водія. Витрата палива буде менше, якщо рух машини стане рівномірніше. Різкі розгони і гальмування приводять до збільшення споживання бензину. Візьміть собі за правило при початку руху якнайшвидше переходити на вищу передачу. Справа в тому, що чим вище передача, тим менше витрата бензину. Коли переключаєте передачі, не треба занадто сильно тиснути на педаль акселератора. Адже якщо натискати сильно, в двигун буде надходити більше палива, ніж треба.
2
Запам'ятайте, що технічно несправний автомобіль витрачає більше палива, ніж справний. Тому треба стежити за тим, щоб всі системи машини були як слід відрегульовані і змащені найменш грузлими змащуючими рідинами. На споживання палива впливає і аеродинаміка. Тому не варто їздити з відкритими кватирками, монтувати на автомобіль саморобні спойлери, прикручувати громіздкий багажник. Для кращої аеродинаміки слід використовувати не широкопрофільні шини, а безкамерні радіальні. Регулярно підкачуйте колеса, адже приспущені покришки погано впливають на витрату палива. Додаткове паливо потрібно і для забезпечення роботи бортової електроніки: фар, кондиціонера, обігрівачів стекол, аудіосистеми, холодильника, кавоварки.
3
Якщо хочете заощадити паливо, постарайтеся не їздити в темний час доби і в умовах недостатньої видимості. Тобто при тумані, дощі або хуртовини. Адже в цьому випадку ви будете не тільки включати фари, а й використовувати в цілях безпеки інший швидкісний режим. Все це призведе до додаткових витрат топліва.Зімой витрата палива підвищується. Адже взимку автомобіліст частіше і довше, ніж влітку, прогріває мотор, включає грубку, їде по слизькій дорозі і т.п. Тому якщо вийде скоротити час поїздок в зимовий період, то це також допоможе заощадити паливо.
Корисна порада
Намагайтеся менше їздити по мокрих або путівцях, а також пересуватися на автомобілі в ожеледь.