Як зробити капелюх - циліндр з паперу. Як вивести кави з паперу.

Якщо у вас намічається вечірка в ірландському стилі, карнавал або дитяче свято, то до них не так вже й складно зробити модні або смішні капелюхи - циліндри з паперу. Це займе зовсім небагато часу, зробить вас оригінальним і дуже прикрасить свято.
Вам знадобиться
  • Шматок щільного, але не пористого картону
  • Клей для паперу
  • Ножиці
  • Креслярські приналежності: простий олівець, лінійка.
Інструкція
1
Виміряйте окружність голови, для якої збираєтеся робити капелюх. Почнемо з тулії капелюха. Виріжте з картону прямокутник, довжина якого буде дорівнює обхвату голови, плюс припуск на склеювання 1 см і 1см на свободу облягання, ширина його може бути будь-який в залежності від вашого бажання, ця величина буде висотою вашої капелюхи плюс 1 см припуску на приклеювання дна капелюхи. На відстані 1см від краю проведіть лінію припуску. Оберніть голову получившимся циліндром і перевірте розмір. Скріпіть краю, зберігаючи форму тулії. Зробіть розрізи до лінії і загніть їх всередину.
2
Покладіть вийшов циліндр на картон і обведіть. Це буде отвір для голови, навколо нього на відстані 3-4 см (ширина може бути й інший за бажанням) прокреслите ще одне коло - поля циліндра. Вирізаючи поля, не забудьте залишити в середині куточки для кріплення тулії і загніть їх вгору так, щоб заготівля тулії щільно входила в отвір.
3
Приклавши циліндр до картону, обведіть його ще раз, виріжте дно капелюхи. Намажте клеєм відігнуті куточки полів і циліндра і зберіть капелюх.
4
Зсередини в готову капелюх можна вклеїти гумку, помістивши кінці під шматочки паперу. Розфарбуйте саморобку фарбами, прикрасьте стрічками або пером. Також капелюх можна обклеїти тканиною, для цього підійдуть добре тягнуться матеріали, або кроіте тканину по діагоналі. Для тканини добре підходить клей-момент "Кристал прозорий", він не залишає слідів. Обтягувати циліндр тканиною зручніше по частинах до моменту складання.
Корисна порада
Спробуйте для тренування зробити такий капелюх маленького розміру для ляльки або, набивши її ватою, зробіть оригінальну игольниц. Підключіть фантазію і уяву. Сподіваємося, ваше виріб порадує вас і ваших близьких.