Як побудувати дерево цілей.

Планування бізнесу і планування свого життя в цілому дуже допомагає бачити перспективу. План, що складається із стратегічних і тактичних цілей , дозволить вам в ретроспективі побачити, які дії принесли успіх, а які були вироблені даремно. Щоб скласти дерево цілей , використовуйте мозковий штурм як їх генератор.
Інструкція
1
Щоб генератор цілей заробив, візьміть ручку, блокнот і починайте записувати свої самі глобальні цілі. Вони стосуватимуться головних сфер у вашому житті. Намалюйте коло і в ньому секторами впишіть ці теми. Це може бути «Родина», «Кар'єра», «Захоплення», «Подорож», «Навчання», «Здоров'я» і так далі. На цьому етапі важливо знайти всі головні теми у своєму житті і зафіксувати їх в колі.
2
Тепер необхідно деталізувати ці теми. Тепер для кожної теми малюйте окреме коло і в ньому також починайте заповнювати сектора значущими для цієї теми моментами. Тим, що допоможе вам повністю реалізуватися в даній конкретній сфері свого життя. Наприклад, в колі «Родина» у вас можуть з'явитися наступні сектори: «Чоловік», «Дитина», «Господарство», «Собака». В колі «Бізнес» - «Телефон», «Зустрічі», «Поїздки», «Контакти» і так далі. Далі ви можете ще більше заглибитися в деталізацію і намалювати коло на кожен сектор. Тобто, ви можете назвати окремий коло «Господарство» і розписати його більш докладно.
3
Для зручності ви можете малювати не круги, а дерево . Тобто в підставі цього дерева буде стояти ваше життя, потім підуть гілки «Родина», «Кар'єра», «Захоплення», «Подорож», «Навчання», «Здоров'я», а від них вже дрібніші гілочки. Чим детальніше ви опрацюєте свої цілі, тим об'ємніше буде ваше дерево .
4
Тепер важливо зробити так, щоб ваш генератор цілей заробив. Тут потрібно буде відставити графіку і записувати в рядок. Отже, починайте з самих дрібних гілочок. Нехай це буде гілочка «Підвищення кваліфікації» від ствола «Кар'єра». Вам потрібно написати пропозицію, відповідаючи послідовно на питання «Хто?», «Де?», «Коли?», «Скільки?» Або «Що?». Причому відповідати треба не в майбутньому часі, а в сьогоденні. Наприклад: Я в Москві 22 травня 2012 відвідала тренінг Всехсвятского.Кто? - Я; Де? - У Москві; Коли? - 22 травня 2012; Що? - Тренінг Всехсвятського.
5
Подібним же чином потрібно буде розписати всі сектори або гілочки. Не потрібно нехтувати найдрібнішими пунктами. Саме вони будуть проміжними цілями, які, як правило, легкодостіжімие. Заповніть цими пропозиціями свій блокнот і ставте позначки про виконання. Щодня читаючи записи, ви будете програмувати свою підсвідомість і свідомість на виконання своїх цілей .
6
Завжди ставте плюси навпроти виконаних цілей . Вони покажуть, що ви дійсно можете досягати поставлених завдань. Починаючи з незначних, ви самі не помітите, як станете досягати найграндіозніших своїх цілей . Бачачи це, ви станете отримувати задоволення від самого процесу планування та реалізації цілей . При цьому великі невдачі не будуть вас сильно засмучувати, зате перемоги нехай і маленькі стануть запорукою вашої орієнтації на успіх.
7
Регулярне складання дерева цілей допоможе вам не тільки досягти висот в тих сферах, які ви вважали головними, а й відкриє очі на те, чого раніше ви зовсім не помічали.
Кролиководство вже багато років є перспективним і прибутковим справою, і тому багато людей, що живуть за містом і мають свої земельні ділянки, вирішують зайнятися розведенням кроликів для отримання прибутку. Якщо ви вирішили зайнятися кролівництвом - вам потрібно дізнатися масу інформації про догляд за тваринами, а також обов'язково побудувати клітки для кроликів. У цій статті ви дізнаєтеся, які клітини можна виготовляти для тварин.
Інструкція
1
Перш, ніж купувати перших кроликів, обов'язково підготуйте для них досить зручні та просторі клітки, встановлені під відкритим небом в сухому і теплому місці.
2
Чи не ставте клітини на звичайну землю - вона перетвориться на бруд, що негативно позначається на здоров'ї і чистоті кроликів. Також сприятливішими для здоров'я тварин встановлювати цельнопроволочние, а не дерев'яні клітки.
3
Дротяні клітини універсальні - їх легко мити і дезінфікувати, і їх можна встановлювати як на відкритому повітрі, так і під дахом. Якщо дерев'яні каркаси складно очищати від вбралася бруду, то дротяну клітку легко очистити за допомогою щітки і газового пальника. Вам буде потрібно дротова сітка з розміром комірки 2,5 на 5 см. Для статі візьміть сітку з осередками розміром в 3,5 на 2,5 см.
4
Розмір майбутньої клітини робіть таким, щоб тим кроликам, яких ви купуєте, там було комфортно і просторо. Оптимальним розміром для клітини є висота 45 см, довжина 90 см і глибина 75 см. Якщо глибина клітини менше - збільшуйте її довжину, щоб в клітці було достатньо місця для кролиці з виводком кроленят. Трохи меншого розміру повинні бути клітини для кроликів-самців.
5
Якщо ваші клітини будуть стояти на вулиці, на відкритому повітрі - розміщуйте їх досить високо над землею, щоб запобігти заповзання в клітку дрібних тварин - наприклад, змій і щурів.
6
Якісний крільчатник можна побудувати власними руками, поєднавши дерев'яний каркас з дротяною сіткою.
7
Для дерев'яної рами каркаса візьміть бруси з перетином 5 на 10 см. Для дверки клітини візьміть бруси 2,5 на 5 см в перетині.
8
Для даху клітки візьміть аркуш фанери і будь-який матеріал для покрівельного покриття - руберойд або шифер такого розміру, щоб його лист виступав на 15 сантиметрів за межі каркаса клітини. Ніжки клітин покрийте покрівельним дьогтем, щоб відлякати комах. На каркас натягніть дротяну сітку і добре закріпіть її.
9
Клітини можна ставити в ряд, один поруч з одним, і збільшувати їх кількість у міру появи нових кроликів. Якщо клітини поставити в два ряди, ви, тим самим, заощадите місце в крільчатнику.
10
Крім того, ви можете відразу виготовити одну загальну клітку з розділовими стінками всередині, щоб отримати кілька ізольованих один від одного клітин в одному загальному каркасі за дротяною сіткою.