Як відрізнити якісну косметику від підробки.

З радістю поповнюючи вміст косметички, дівчата нерідко замислюються про якість товару, що купується, вірніше про справжність фірми виробника. Яке ж розчарування, коли придбана косметика виявляється підробкою. Постійно використовуючи улюблений крем або пудру, ви напевно зможете відрізнити оригінал від "лжетовара". А як чинити з тими марками і продуктами, які не знайомі? Продавці ніколи не відкриють таємниці, а в більшості випадків вони навіть її не знають. Однак є секрети, які стануть вашим «зброєю» в рішенні даної проблеми.
Вам знадобиться
  • список штрих-кодів країн виробників.
Інструкція
1
Здійснюйте покупки в спеціалізованих магазинах, що не на ринках і не в ларьках. Ви можете поцікавитися сертифікатом на пропоновані засоби, а також накладними, де вказана фірма-постачальник або посередник. Поставками елітної парфумерії та косметики займаються великі організації, а не «шарашкіна» контори.
2
Упаковка. Цілісність плівки, коробки, пакувального матеріалу не повинна бути порушена. Виняток - якщо ви купуєте відкритий товар з вітрини. Тут слід пам'ятати, що умови зберігання такої косметики вже порушені. На будь-якому засобі є значок із зазначенням терміну придатності після відкриття, а в даному випадку ви не можете знати, як давно продавці користуються ним на вітрині.
3
Назва та термін придатності. Уважно вивчайте етикетку. Помилки в назві, зміна букв місцями, некоректна інформація або занадто уривкова - ознака того, що товар неякісний. Термін придатності та номер партії на упаковці в більшості випадків ставляться відбитком, а не друкуються фарбою на поверхні, так як її можна запросто стерти.
4
Ціна. Дорога косметика не може просто так раптом стати дешевою. Одна справа, якщо ціни різняться від 15% до 30% в різних магазинах. Можливо, в одному з них у вартість товару вже закладена знижка, яку використовуватимуть під час розпродажу.
5
Туш. Вибираючи туш, розкрийте ковпачок і переконайтеся, що всередині немає засохлих грудочок туші, а також немає різкого запаху. Нова туш має приємний і слабкий аромат, властивий саме цій марці.
6
Купуючи губну помаду, подивіться, чи немає на ній подряпин, патьоків і крапель. Наявність таких свідчить про неякісно виконану роботу. Помада повинна володіти приємним ароматом, не повинна бути занадто м'якою або твердою, розтікатися і скочуватися, наноситися повинна легко і без грудок. Все це потрібно перевірити на пробники купується кошти.
7
Пудра, тіні і рум'яна. Всім продуктам властива однорідна маса дрібного помелу з приємним запахом. Наноситься легко, без грудок, не обсипається. Візьміть пробник і на тильній стороні долоні спробуйте засіб. Можливо, що воно просто не відповідає вашим запитам, незважаючи на те, що воно цілком якісне.
8
Щоб відрізнити підробку серед парфумерії, зверніть увагу на штрих-код продукту, щоб він співпадав з країною-виробником. Так наприклад, якщо на упаковці написано, що парфумерна вода зроблена в Італії, то штрих код повинен починатися цифрами 80-83. Флакон якісної туалетної води не має нерівностей, відколів, виконаний з чистого скла. На елітних духах немає металевого ковпачка, а флакон щільно закріплений у футлярі.
Зверніть увагу
Не забувайте про склад косметичних засобів. Кожен інгредієнт, використовуваний для створення того чи іншого продукту, впливає на різні типи шкіри по-своєму. Уважно читайте анотацію та поради щодо застосування.
Корисна порада
Розпитуйте продавця-консультанта про властивості товару, що купується і відразу перевіряйте це на ділі за допомогою пробника. Якщо слова розходяться з результатами, ймовірно, продукт неякісний.
Для того щоб виробникові отримати право на маркування свого товару штрих-кодом, йому необхідно пройти міжнародну сертифікацію. Існують фірми, які не здатні призвести якісний продукт, а також успішно його реалізувати. Вони користуються штрих-кодами відомих фірм, збуваючи підроблений товар.
Інструкція
1
Купуючи товар, звертайте увагу на перші дві-три цифри, які стоять в штрих-коді і позначають код країни та інформацію про країну-виробника, написану на упаковці продукту. Якщо ці дані не збігаються, тобто, вказана країна-виробник, приміром, Німеччина, а перші цифри штрих-коду, говорять про те, що це - Китай, перед вами, ймовірно, підроблений товар.
2
Ознайомтеся з кодами країн-виробників, звернувшись до відповідних інтернет-ресурсів, на яких представлені ці дані. Наприклад, Росії відповідає числовий код, який складається з трьох цифр - 460, Німеччині - 400, Україна - 482, Японії - 45 і 49 і т.д.
3
Зверніть увагу на останню контрольну цифру штрих-коду. Проробивши певний математичний алгоритм, що включає в себе математичні дії, вчинені з цифрами коду, і порівнявши отриманий результат з контрольною цифрою, можна напевно сказати підробка перед вами чи ні.
4
Алгоритм перевірки достовірності товару: 1. Випишіть всі тринадцять цифр штрих-кода.2. Підсумуйте цифри зліва направо, що знаходяться на парних позіціях.3. Отриману суму помножте на трі.4. Підсумуйте непарні цифри зліва направо без останнього числа справа.5. Складіть результати третього і четвертого пунктов.6. Від отриманої цифри відкиньте ліву цифру, що позначає число десятків. 7. Залишилося число, яке позначає одиниці, відніміть з цифри 10.8. Результат, отриманий вами, повинен збігатися з контрольною цифрою штрих-кода.Еслі контрольна цифра і отримана різні, значить, перед вами - підроблений товар.
5
Зверніться до комп'ютерних on-line програмам, представленим на відповідних сайтах, для перевірки достовірності товару по штрих-коду. Для цього введіть всі тринадцять цифр штрих-коду у відповідне поле і натисніть кнопку «Перевірити». Зробивши певні розрахунки, програма швидко видасть вам свій вердикт.