Як одягати дитину в дитячому садку.

Перед походом малюка в дитячий сад хвилюється вся родина. І тут виникає безліч питань, одне з яких стосується одягу дитини . Адже від того, як буде крихітка одягнений, залежить його майбутнє самопочуття. Часом діти, які відвідують дитячий садок, часто хворіють тому, що довго одягаються і тому пітніють. Вийшовши на вулицю, такий карапуз дуже легко простигає.
Інструкція
1
Звичайно, кожен малюк індивідуальний, тому ви самі з часом зрозумієте, що потрібно саме вашій дитині. Але для початку буде не зайвим запастися простий для надягання одягом. Уникайте шнурків, великої кількості заклепок, ременів. Одяг для садка повинна бути якомога зручніше і легше.
2
Що стосується нижньої білизни і колготок, то краще, якщо у вашого малюка буде кілька змінних комплектів. Часом діти, стабільно просячи на горщик будинку, кілька разів за день мочать штанці. Адже позначається нова обстановка, дитина може забути, де знаходиться туалет, загратися або посоромиться сказати вихователю про свою нужду. Так що, 3-4 комплекту змінної білизни на перший час вам напевно будуть потрібні.
3
Колготки краще вибирати з бавовняної тканини. Вони зазвичай легко тягнуться і швидко надягають. Звичайно, колготки з синтетики виглядають набагато красивіше і яскравіше, але надіти їх самостійно більшості малюкам не під силу.
4
Кофтинки в дитячий сад підійдуть без ґудзиків. Їх легко надягати і знімати через голову, не потрібно застібати. Однак зверніть увагу на горловину, вона повинна добре розтягуватися. У зимовий період краще надягати водолазки. Вони щільно облягають шию, що дуже зручно на випадок, якщо дитина не одягне шарф.
5
З особливою ретельністю вибирайте верхній одяг. Найкраще для дитячого садка підійде комплект - куртка і штани. Добре якщо, рукави куртки будуть закінчуватися щільно облягають манжетами, а низ - гумкою, так набагато менше снігу потрапить всередину. Краще, якщо комір куртки не вимагатиме шарфа, а капюшон буде оснащений куліской і фіксаторами, щоб дитині не довелося кожен раз регулювати його.
6
Штанці в садок краще надягати на лямках, вони не будуть спадати. Крім того, спинка у вашого карапуза, одягненого в комбінезон, буде закрита навіть якщо він сидить навпочіпки. Добре, якщо штанини закінчуються гумкою, щоб їх можна було легко натягувати поверх взуття. І головна вимога до верхнього одягу - це непромокальність.
7
Що стосується взуття, то тут основне правило - простота і зручність. Не слід надягати в садок взуття на шнурках, тим більше, якщо дитина не вміє їх зав'язувати. Блискавки теж не надто підходящий варіант, часто вони ламаються в самий невідповідний момент. Найкращий варіант - липучка, її під силу застебнути навіть найменшій дитині.