Як робити антицелюлітний масаж банками.

Одним з найдієвіших методів позбавлення від целюліту є масаж . У нього досить багато різновидів: ручний, механічний, медовий і т.д. Більшість жінок вважає антицелюлітний масаж на банок найрезультативнішим.
Вам знадобиться
  • - масло для масажу
  • - медичні банки для масажу
Інструкція
1
Для початку виключіть у себе наступне: пухлини, дерматити (шкірні хвороби), варикозне розширення вен, серцево-судинні захворювання, вагітність.
2
Обробіть банки, промивши їх мильним розчином, а ще краще - протріть їх спиртом.
3
Баночний масаж краще робити на чисте і трохи розігріте тіло. Прийміть теплу ванну, бажано з морською сіллю. Добре стимулює обмінні процеси контрастний душ. Паритися ні в кому разі не можна, так як капіляри дуже розігрітій шкіри сильно схильні до травм.
4
Легкими рухами знизу вгору розігрійте область, на якій ви плануєте робити антицелюлітний масаж . Застосовуйте наступні техніки: інтенсивне погладжування, легке розтирання, пощипування. Це забезпечує кращий приплив крові, а також прискорить рух лімфи.
5
Змастіть поверхню шкіри олією. Підійде будь-який косметичний, або спеціальне антицелюлітна, наприклад, з ефірними маслами апельсина, лимонника і пр.
6
присмоктується банку в самій нижній частині області, що піддається масаж у. Шкіра в ємності повинна піднятися на 1-1,5 см. При меншому розмірі шкірного бугра ефекту практично не буде, а при більшому - велика ймовірність появи синців та набряків.
7
Повільними прямолінійними рухами переміщайте банку знизу вгору (якщо масаж робиться, наприклад, на стегнах) або за годинниковою стрілкою (область живота) протягом 1-2 хвилин до явного почервоніння шкіри. Коли ви вже звикнете до відчуттів, змініть руху на кругові і зигзагоподібні. Загальний час 8-10 хвилин.
8
Закінчувати процедуру необхідно заспокійливим погладжуванням по тих же лініях, що й робився масаж .
9
Робити такий масаж можна через день, даючи шкірі відпочинок. З кожною процедурою час збільшується на 1-2 хвилини. При больових відчуттях або сильному дискомфорті масаж необхідно припинити.
Зверніть увагу
Баночний антицелюлітний масаж - це ще один метод, який «лікує» від целюліту. Як правильно робити антицелюлітний масаж банками в домашніх умовах? Використовуйте масла або масажні креми, щоб ефект був сильнішим. Витримайте кілька місяців такого масажу, щоб целюліту не стало. Процедури проводите строго через день. Робиться масаж банками тільки на чисту шкіру, після прийняття душу або ванни.
Корисна порада
Проводять антицелюлітний баночний масаж в місцях, де особливо виражений м'язово-жировий шар. Це лінії вздовж хребта, поперекова область, сідниці, стегна, верхня третина гомілки, область плеча. В питанні, як робити антицелюлітний масаж банками, головне - не порушити герметичності. Переміщайте масажний прилад знизу вгору м'яко і плавно, без різких зупинок малюючи спочатку прямі лінії, а потім півкола, спіралі, загзагі.