Як одягтися на весілля до подруги. Як одягнутися до подруги на весілля фото.

Весілля - завжди чудове і світле торжество. А якщо заміж виходить улюблена подруга, то це свято подвійно. І ще гостріше постає питання: що ж надіти? Підійдіть до вирішення цієї проблеми з усією серйозністю, адже допущені помилки можуть зашкодити вашій подальшій дружбі. Погодьтеся, що день весілля - не таке вже часте подія в житті жінки. У цей день все повинно йти як по маслу, і не можна допустити, щоб чиясь помилка затьмарила піднесений і трепетний настрій нареченої. Існує кілька правил при виборі вбрання, дотримуючись яких ви будете виглядати гідно на весіллі подруги і зможете засвідчити їй свої найщиріші дружні почуття.
Інструкція
1
Наречена - це королева торжества. Саме до неї має бути прикута загальна увага. Тому ваш наряд повинен бути у всьому скромнішим, ніж у неї. Поцікавтеся, яке плаття буде у нареченої, і подумайте, яким чином одягнутися, щоб не затьмарити своїм виглядом подругу. Не варто одягатися на весілля занадто сексуально, занадто розкішно або екстравагантно. Уникайте всіляких надмірностей.
2
Якщо ви запрошені в якості свідка, то узгодьте з молодими, яким повинен бути стиль вашого вбрання, яких у ньому дотримуватися квітів, щоб він добре гармоніював з одягом нареченого і нареченої. Те ж саме стосується і костюма свідка.
3
Дотримуйтесь встановлений дрес-код. Зазвичай у запрошеннях особливо підкреслюється цей момент. Але якщо особливих вказівок на цей рахунок немає, значить, ви можете бути вільні у своєму виборі. Тим не менш, ваш костюм повинен бути відповідним рівнем торжества: красивим і елегантним.
4
Постарайтеся дізнатися прогноз погоди на дату весілля вашої подруги. Від цього теж залежатиме ваш вибір вбрання. Одягайтеся по погоді, особливо якщо планується пікнік на природі. Та й звичай фотографуватися на тлі місцевих визначних пам'яток під відкритим небом теж ніхто не відміняв.
5
До вибору взуття не варто ставитися легковажно, адже вам належить цілий вечір (а то й день) танців, веселих конкурсів та ігор. Доведеться багато ходити і під час перебування в ЗАГСЕ, і при проведенні фотосесії. Крім відповідності вашому сукні чи костюму, взуття повинна бути ще й зручною, щоб ваш настрій не було зіпсовано прикрими мозолями. Нове взуття необхідно завчасно розносити.
6
Останнім часом в Росії при проведенні весіль все частіше використовуються західні традиції. Однією з них є традиція подружок нареченої, одягнених в абсолютно однакові сукні (або сукні одного кольору). Якщо ви запрошені на подібну весілля в якості такої подружки, то постарайтеся максимально дотриматись ті умови, які наречена пред'являє до вашого наряду.
7
Ще одним забавним трендом є тематичні весілля. Наприклад, весілля в ковбойському стилі, в стилі 20-х років, в стилі будь-якого літературного твору і т.п. Про це теж обов'язково попереджають в запрошенні. Постарайтеся творчо і з ентузіазмом підійти до створення очікуваного від вас образу.
8
Отже, підводячи підсумок сказаному, можна виділити основні вимоги, яким повинен відповідати наряд весільної гості: елегантність і краса, скромність, доречність, урочистість, зручність і відповідність погоді. Так, і ще одне: не забудьте одягнутися в гарний настрій, адже від настрою гостей (а кращої подруги - особливо!) Теж багато в чому буде залежати успіх всього торжества.
Зверніть увагу
Якщо планується вінчання в церкві, то майте на увазі, що занадто відкритий наряд для такої церемонії абсолютно недоречний. Подбайте про додаткові аксесуари: накидка, легка шаль, капелюшок, красивий хустку тощо.