Як підключити протитуманні фари.

Погано видно вночі на дорозі? Значить, треба підключити додаткове джерело світла - протитуманні фари. Виявляється, це зовсім не складно.
Вам знадобиться
  • - фари протитуманні
  • - дроти
  • - реле з колодкою
  • - колодка з запобіжником 15-20А
  • - кнопка або тумблер включення і виключення фар (якщо не передбачена штатна)
  • - дриль або шуруповерт
  • - бокорізи
  • - викрутка
  • - изолента чорна
  • - гофра і хомути
Інструкція
1
Вставте фари в спеціальні ніші в бампері і закріпіть. Або прикрутите на вибране вами место.От кожної фари йдуть 2 дроти (+ і -). Від кожної фари один дріт під'єднайте на масу (прикрутите під будь болт на кузові автомобіля), а інший до реле. Попередньо реле вставте в колодку. Живлення до реле береться від акумулятора через запобіжну колодку. Реле служить для розвантаження кнопки включити/виключити від напруги. Якщо реле не підключати, то кнопка не витримає навантаження і згорить. Реле можна встановити поряд з акумулятором або простягнути в салон під торпеду. Від реле протягнути дроти в салон і підключити їх до кнопки включення/вимикання протитуманних фар. Протягнути дроти в салон можна через прохід, по якому йдуть штатні дроти автомобіля.
2
Провід протитуманних фар укладіть в гофру і хомутами притягну до штатної проводки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v8GhY3rMKPA
Зверніть увагу
Правилами дорожнього руху на підставі ГОСТ 8769-75 дозволено встановлювати протитуманні фари виключно в кількості двох штук НЕ далі 400мм від площини бокового габариту (по зовнішній кромці розсіювача) і не нижче 250мм від рівня поверхні дорожнього покриття (по нижній кромці розсіювача ).
Корисна порада
У більшості випадків в фарах застосовується однониткових лампа категорії Н1. Крім неї застосовують також лампи категорій Н2, Н3, Н7 (вдосконалена лампа Н1), H11, HB4.
Краще, якщо протитуманні фари одразу будуть з захисним гумовим ковпачком і з проводкою, ще можна придбати рамку, яка додасть фарам більш естетичний вигляд.

Майже в будь-якому автомобілі вже є в наявності місця для кнопки включення протитуманних фар і для індикаторної лампочки. Щоб підключити протитуманні фари, залишається тільки простягнути в моторний відсік декілька проводів і підключити їх до фарам.Чтоби дістатися до кнопки і лампочки, потрібно прибрати козирок панелі приладів, для цього треба викрутити чотири шурупа. Крім того, потрібно буде зняти бачок охолоджуючої жідкості.Провода в моторний відсік можна провести через заглушку гидрокорректора і краще разом з проводом живлення підсилювача. Між собою їх необхідно закріпити нейлоновими стяжками. Отвори в заглушці потрібно загерметизувати за допомогою Вібропласта, а саму заглушку можна закріпити силіконовими герметиками. Дроти живлення ВТФ, позначені жовтим кольором. Зліва знаходиться плюсової провід пітанія.Можно розмістити проводку в тонкій «гофре» так, що відрізнити основні дроти від розміщених додатково, буде дуже важко. До правої фарі провід проводиться зсередини передньої балки. На кінці кожного проводу потрібно закріпити клеми і надіти на них роз'єми. Роз'єм встановлюється на такій висоті, щоб надалі туди не потрапляла вода або забруднення, крім того, задню частину роз'єму необхідно загерметизувати, а клемне з'єднання потрібно змастити литолом. До кожної фарі потрібно під'єднати провід зі значенням «мінус», закріпивши його до кузова. Після цього, зі зворотного боку бампера потрібно відкрутити пластикові заглушки і прикрутити фари шурупами разом з красивими рамками. Звичайно, встановити протитуманні фари можна і без декоративних рамок, але вони мають ряд переваг - це і естетичний вигляд і захист від попадання бруду внутрь.Теперь залишилася сама малість, необхідно підключити «плюсові» дроти до монтажного блоку. Як правило, у всій цій масі проводів є роз'єм, до якого можна підключитися. Це жовті дроти, які закінчуються роз'ємами. Як показав досвід, підключити протитуманні фари не так трудомістко. Фари висвітлюють бічне простір, а також дають додаткову видимість в похмуру погоду і сутінки. Крім того, скла на протитуманних фарах досить міцні і не тріскаються при попаданні на них води під високим тиском.